Zmienianie i personalizowanie emoji


Funkcja podobna do tej, która istnieje na messengerze facebookowym. Wystarczy kliknąć "settings", a potem "menage", by zmienić emotikonkę dla każdego ze swoich znajomych.

snapchat, aplikacje na telefon, apki


 Przesyłanie pieniędzy przez system Snapcash


Dzięki partnerstwu platformy Square możesz przesłać pieniądze dokładnie tak, jak robisz to za pomocą PayPal. Pieniądze będą pobierane automatycznie z Twojego konta i przesyłane szybko niczym zdjęcie (snap) na konto znajomego.

snapchat, aplikacje na telefon, apki


 Rozmowa telefoniczna


Dzięki aplikacji możesz do swoich znajomych także dzwonić, nie korzytając z taryfy swojego operatora. Wystarczy kliknąć w zdjęcie - ikonkę osoby, do której chcesz zadzwonić


 Video-rozmowa


To kolejna opcja porozumiewania się ze znajomymi. Face-time video chat jest dostępny również za pomocą aplikacji Snapchat. Wystarczy, że drugi znajomy posiada ją również.

video call snapchat, aplikacje na telefon, apki


  Snap kody


Dzięki nim możemy zaprosić daną osobę do znajomych tylko skanując dany obrazek. Aparat skierowany w stronę zdjęcia, wstawionego screenshota podczas otwartej aplikacji snapchat pozwoli na znalezienie danej osoby w Internecie.

 
Podziel się treścią "Discover" ze znajomymi


Z funkcji Discover korzystają wydawcy na całym świecie, m.in. CNN, Cosmopolitan, VICE i wielu, wielu innych. Jeśli chcielibyście podzielić się ze znajomymi contentem z Discover, wystarczy, że naciśniecie na dany snap, a następnie wybierzecie jedną z dostępnych opcji.


 Zaprojektuj swój własny geo-filtr

W zależności od oprogramowania z jakiego korzystacie, włączenie tej funkcji wygląda nieco inaczej. Dla iOS: Ustawienia > Prywatność > Usługi lokalizacyjne > Włącz. Dla Androida: Ustawienia > Lokalizacja > Włącz. I tyle!

snapchat, aplikacje na telefon, apki Naklejki 3D

Nagraj film na snapie (aby to zrobić, przytrzymaj dłużej szary przycisk na dole ekranu), przyklej do niego Emoji (wybierzesz je z menu naklejek na górze ekranu po zrobieniu snapa), a nastepnie umieść wybraną emotikonę nad obiektem, do którego chcesz ją przyczepić i dłużej przytrzymaj ją palcem. Viola!


 Zobacz, kto widział Twoje "My Story"

Aby zobaczyć, kto już widział Wasze Snapy dodane do My Story, albo kto zrobił im screena, wystarczy, że sami również wejdziecie w Waszą Historię i klikniecie na strzałkę tuż przy dolnej krawędzi ekranu. Zmień kamerę podczas filmowania


Wystarczy dwukrotnie szybko "tąpnięcia". Pożyteczne, jeśli chcecie zmienić tryb filmowania w trakcie nagrywania.