daily table, bio żywność, tani sklep bio, warzywa świeże tanio

W sklepach Daily Table znajdziemy produkty spożywcze, które nie trafiłyby do normalnej sprzedaży w marketach. Sklep skupuje warzywa i owoce, które nie są aż tak atrakcyjne jak ich koledzy na półkach sieci hipermarketów i sprzedaje po bardzo okazyjnych cenach.

daily table, jedzenie, bio żywność, dania bio tanie

W Daily Table znajduje się także zespół kucharzy, którzy z ekologicznych produktów przygotowują proste i niezywkle tanie dania, które można ze sobą zabrać do domu, bądź zjeść w drodze do pracy, lub na miejscu.

Gdzie powstał sklep? W Bostonie. Aby się do niego dostać, należy zapisać się na listę członkowską. Czy podobny projekt ma szansę powstać w Polsce?
Bardzo na to liczymy! Polacy coraz większą wagę zaczynają przykładać do problemu marnwania żywności, do niewykorzystywania mniej atrakcyjnych produktów nadających się jeszcze do spożycia i wyrzucania niesamowitej ilości jedzenia do kosza.
Trzymamy kciuki za rozwój pomyłu i proposujemy Daily Table - organiczne tanie jedzenie powinno wreszcie się spopularyzować dla dobra nas wszystkich i naszego domu - Ziemi.

daily table, jedzenie bio, bio szamka, tanie organiczne produkty

Organizacje, które w Polsce zajmują się popularyzowaniem tematyki foodsharingu  i unaoczniają problem marnowania żywności zaczynają działać, na szczęście, coraz prężniej.
Do takich organizacji należy, między innymi Feed Them Up, z którymi niedawno udało nam się zrobić wywiad.
Kibicujemy dalej i życzymy jeszcze większych sukcesów!