Kurs Medytacji dla początkujących

Kiedy: 24 maja, godz. 18.00
Gdzie: Szkoła Medytacji, ul. Lwowska 11/1
Za ile: free

Zapraszamy serdecznie do nauki medytacji!
Dzięki medytacji pokonacie stres, odzyskacie energię i radość życia, osiągniesz wewnętrzny spokój i równowagę. W trakcie spotkań dowiecie się czym naprawdę jest medytacja, dlaczego warto medytować i jakie korzyści odniesiecie z jej praktykowania, a następnie poznacie trzy tradycyjne metody medytacji:
1. medytacja z oddechem i z mantrą Gauranga
2. japa joga - indywidualna medytacja na koralach medytacyjnych
3. kirtan - wspólna medytacja z muzyką i śpiewem mantr
Kurs trwa 2 godziny. Po kursie jest możliwość uczęszczania na bezpłatne, cykliczne zajęcia kontynuacyjne w postaci praktyki poznanych technik medytacji.

 

Więcej info: tutaj

 


Jak zagrać majowego ślimaka? Warsztaty teatralne dla dorosłych z Teatrem Pijana Sypialnia!

Kiedy: 25 maja, godz. 19.30
Gdzie: Znajomi Znajomych
Za ile: free

Zostańcie aktorami wśród oparów kawy. Zatraćcie się w teatrze popijając drinka. Zapomnijcie o codzienności ćwicząc dykcję. Przekonajcie się, że kosmos, to nic w porównaniu z tym, co kryje Wasza wyobraźnia. Uwolnijcie swoje ciało na oczach innych. Nie zgadzajcie się na nudę. Patrzcie prosto w oczy. Zawstydźcie koncentrat pomidorowy swoim skupieniem.

To wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać pracę aktora, zabawić się w kreatywny sposób ze znajomymi i poznać ciekawych ludzi. Wydarzenie otwarte na wszelkie osobowości!

Więcej info: tutaj

 


Warsztaty Redukcji Stresu

Kiedy: 26 maja, godz. 17.00
Gdzie: Szkoła Medytacji, ul. Lwowska 11/1
Za ile: free

Zrelaksujcie się!

Joga-nidra to wyjątkowa metoda relaksacji, dzięki której możecie poczuć zaskakująco głębokie odprężenie zarówno ciała, jak i umysłu! Dzięki tej metodzie możecie doświadczyć o wiele głębszego i przez to efektywniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom pracujących w warunkach ciągłego stresu.

Więcej info: tutaj

 


Spotkanie z Polaroidem

Kiedy: 25 maja, godz. 19.00
Gdzie: Fotoplastikon Warszawski
Za ile: free

Czy sztuką jest zrobienie zdjęcia aparatem Polaroid? Być może tak, ale na pewno sztuką jest zdobycie oryginalnych aparatów i materiałów światłoczułych, których produkcja niestety się zakończyła. To technika dla wytrwałych fotografów, którzy gotowi są buszować wśród staroci na pchlich targach czy godzinami przeglądać internetowe aukcje, by znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju efekt.

Więcej info: tutaj

 


Otwarty Warsztat Improwizacji z IMPRO.LAB

Kiedy: 26 maja, godz.  18.30
Gdzie: Stacja Muranów
Za ile: 30 PLN

Czujecie, że macie w sobie energię, chęć działania i tworzenia, a znajomi patrzą na Was jak na dziwaków? Chcecie poznać innych podobnych Wam i wraz z nimi przeżywać adrenalinę tworzenia na scenie? A może po prostu czujecie się zbyt normalnie i chcecie dołączyć do grona dziwnych improwizatorów, przełamać własny strach przed wystąpieniami publicznymi, pokonywać swoje osobiste bariery i rozwinąć w pełni skrzydła kreatywności?

Więcej info: tutaj