Często do współtworzenia kreatywnych działań przydaje się dźwięk. Wooded to dźwięk, a ten  pociągnął za sobą kolejne twórcze umysłu, które poszerzyły ofertę festiwalu o design, warsztaty produkcji muzycznej, panele dyskusyjne czy strefę dla najmłodszych festiwalowiczy – Wooded Kids.

Już 4 czerwca na obrzeżach miasta w CK Zamek we Wrocławiu odbędzie się długo oczekiwane święto muzyki elektronicznej- Wooded Festival. Czas przyjrzeć się temu co poza muzyką przygotowali dla nas organizatorzy wydarzenia.

Przestrzeń festiwalowa zostanie podzielona na kolejne dedykowane strefy: Design, Kids, Ableton Lab oraz specjalne wyselekcjonowane miejsca z barami i strefą gastronomiczna.

Zaczynając zwiedzanie festiwalowego miasteczka warto odwiedzić Strefę Design. To tutaj w jednym miejscu połączy się to co w projektowaniu i w modzie najciekawsze. Możemy zatem wesprzeć polskich projektantów i zaopatrzyć się w ręcznie wykonane projekty od Pauli Szarejko, CUB clothes & accessories czy specjalnie stworzone festiwalowe plecaki Skądmasz. Pojawi się również biżuteria od Biżu Fiu Fiu oraz nowości z Fabryki Malwiny, a w drewnianym sklepie Wooded  znajdziecie t-shirty, bluzy, torby i gadżety z podobiznami Marii, Fryderyka i Mikołaja przygotowane przez młodą markę Billon Drops.

Bar na festiwalu WOODED

Strefa Laboratorium Abletona, to natomiast miejsce, które ucieszy wszystkich twórców własnego brzmienia. Warsztaty pod okiem profesjonalistów pozwolą udoskonalić swoje umiejętności techniczne i dowiedzieć się o niuansach rządzących światem producenckim. Również panele dyskusyjne przygotowane przez Mateusza Kazule dadzą możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat branży muzycznej. Zaproszeni goście z trzech sąsiadujących państw będą wymieniać swoje doświadczenia w promowaniu i organizowaniu eventów muzycznych.

 

Oczywiście również najmłodsza publika znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy postanowili po raz kolejny stworzyć miejsce, które umożliwi małym festiwalowiczom aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu wraz ze swoimi rodzicami. Wooded Kids to miejsce kreatywnych pomysłów, szerokiej wyobraźni i dziecięcej energii. Wasze pociechy będą miały okazje przygotować muzyczny koncert z An On Bast, zająć się manufakturą słodyczy czy alchemicznymi doświadczeniami, a wszystko pod opieką profesjonalnych animatorów.

Festival Wooded Strefa Kids

Pomiędzy tymi wszystkimi atrakcjami zostaniecie jeszcze dobrze nakarmieni, bo o nasze żołądki w tym roku zadbają : PasiBus, Pan.Puh, Zacna Pyra i Dodajemy do pieca, a na popicie nalewki domowej roboty, koktajle i lemoniady-wszystko to serwowane z rąk wspaniałych wrocławskich barmanów.

 

Do dawki dzisiejszych informacji dorzucamy jeszcze piękną pogodę, bo wszystko wskazuje na to, że ta w tym roku nas nie zawiedzie! Czas rozpocząć sezon letni z WOODED FESTIVAL!

Widzimy się na parkiecie już 4 czerwca w CK Zamek!