10 LAT SOUL SERVICE NAD WISŁĄ | Hocki Klocki / nad Wisłą

Kiedy: 27 maja 2016, g. 21:00
Gdzie: Hocki Klocki
Wjazd: free

Legendarna ekipa Soul Service obchodziła niedawno swoje 10-te urodziny. Taką okrągłą rocznicę wypada świętować więcej niż raz, więc nadszedł czas na plenerową edycję imprezy. Soul Service ponownie staną za hockowymi deckami i zaprezentują swój didżejski kunszt. Liczymy na super pogodę, bo jeżeli chodzi o muzykę to jesteśmy pewni, że będzie jak zwykle megadobrze!

Więcej info: tutaj

 

 

KOKAFELLAZ

Kiedy: 27 maja 2016, g. 21.00
Gdzie: Pomost 511
Wjazd: free

Na półmetku długiego weekendu imprezowy klimat wcale nie przygasa!

Tej nocy, po raz pierwszy w nowym sezonie, zagrają KokaFellaz, czyli:
Panda
Eklektik
Homer

Czeka Was kolejne muzyczne zatrzęsienie! Będzie wszystko co najlepsze!

Więcej info: tutaj

 

 

BEAT SPACEK (Ninja Tune)

Kiedy: 27 maja 2016, g. 20:00
Gdzie: Cud nad Wisłą
Wjazd: free

Beat Spacek to najnowszy projekt jednego z najbardziej rozpozawalnych brytyjskich przedstawicieli undergroundowej elektroniki ostatnich lat - Steve’a Spacek. Mając w pamięci jego legendarny skład Spacek, współpracę z J Dillą i uwielbiany na całym świecie jungle’owy projekt Africe HiTech (który tworzył ze swoim bratem) muzyk przedstawia fanom nową muzykę tworzoną w całkiem nowy sposób. Spacek postanowił się zmierzyć ze światem technologii, odcinając się od swoich korzeni i tworząc muzykę korzystając ze wszelkiego rodzaju aplikacji na iPhone’a i iPada. Muzyk chciał w ten sposób wyzwolić te technologię i pokazać po raz kolejny, że nie liczy się forma czy sposób jej stworzenia - a jedynie treść.

Więcej info: tutaj

 

 

Barka Flirtini Szorty Bikini

Kiedy: 27 maja 2016, g. 22:00
Gdzie: BarKa
Wjazd: free

Wracamy na Barkę z wysoką temperaturą i bezchmurnym niebem. O tym, że słońce rozpieści, a brzeg nie będzie pusty, wspominać nie trzeba. O szortach i bikini jako stroju preferowanym, także. O świcie, który nadejdzie nieuchronnie i przyłapie wszystkich, sami wiecie. Do usłyszenia nad Wisłą!

Więcej info: tutaj

 

 

STAY HIGH premiere! Terrace Pre-Opening

Kiedy: 27 maja 2016, g. 22:00
Gdzie: Level 27
Wjazd: 20 PLN + lista fb free

Nareszcie zrobiło się cieplej, zatem po kilku miesiącach przygotowań czas na Mega Premierę - w piątek 27 maja STAY HIGH w nowej odsłonie oraz OTWARCIE TARASU level 27 na sezon letni 2016! Level 27 Zdejmuje namiot - ODKRYWA NIEBO!

Więcej info: tutaj