Warsztaty kulturowe Hip Hop Akademii

Kiedy: 7 czerwca, godz. 18.00
Gdzie: Służewski Dom Kultury
Za ile: free

 

Na czym polegają Warsztaty Kulturowe Hip-Hop Akademii?
To zajęcia teoretyczne z zakresu wiedzy na temat powstania kultury Hip-Hop oraz jej wszystkich elementów, takich jak: Taniec, Rap, Dj'ing, Graffiti czy Beatbox. Prowadzi je Kamil "Jakuza" Jaczyński dyrektor artystyczny Wytwórni Muzycznej Wielkie Joł.

Więcej info: tutaj

 

 

7 Kroków do Twardości Psychicznej (Hardiness)

Kiedy: 8 czerwca, godz. 18.00
Gdzie: BusinessRoom Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne
Za ile: 953 PLN netto

Trening, którego celem jest rozwinięcie umiejętności radzenia sobie ze zmiennością środowiska i kryzysami. Nauczycie się jak uczynić ze stresu dobrego przyjaciela, dzięki któremu zwiększamy swoją efektywność. Trening pogłębia motywację i wzmacnia odwagę do działania poprzez, m.in. nabycie umiejętności transformacyjnego radzenia sobie z przeciwnościami losu. Jego istotnym elementem jest nabywanie kompetencji w zakresie skutecznego przeprawadzania w swoim życiu trwałych zmian swojego zachowania.

Więcej info: tutaj

 

 

Sztuka prezentacji i komunikacji w biznesie

Kiedy: 9 czerwca, godz. 14.30
Gdzie: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
Za ile: free

Warsztaty poprowadzi znany aktor Paweł Kleszcz w ramach Dni Kultury PW. Zapisy tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/…/1H2rtohmMQlkvmZ9XHQKiql…/viewform…

Więcej info: tutaj

 

 

Kuchnia krymsko-tatarska

Kiedy: 12 czerwca, godz. 15.00
Gdzie: Ukraiński Dom
Za ile: 20 PLN

Klub Ukrańskich Kobiet serdecznie zaprasza na warsztaty kuchni krymsko-tatarskiej. Wspólnie poznamy ważny - kulinarny - element tej kultury.

Więcej info: tutaj

 

 

Jak zagrać Lemoniadę? Warsztaty teatralne dla dorosłych

Kiedy: 12 czerwca, godz. 18.00
Gdzie: Znajomi Znajomych
Za ile: free

Kolejna edycja popularnych warsztatów Teatr Pijana Sypialnia, które cyklicznie pojawiają się w klubokawiarni Znajomi Znajomych. Tym razem warsztaty odbywają się pod hasłem: Jak zagrać lemoniadę? :)

Zostań aktorem wśród oparów kawy. Zatrać się w teatrze popijając drinka. Zapomnij o codzienności ćwicząc dykcję. Przekonaj się, że kosmos, to nic w porównaniu z tym, co kryje Twoja wyobraźnia. Uwolnij swoje ciało na oczach innych. Nie zgadzaj się na nudę. Patrz prosto w oczy. Zawstydź koncentrat pomidorowy swoim skupieniem.

Więcej info: tutaj