Tuż po premierze pierwszego singla „Searching for you”, Buslav dostarcza kolejnych emocji ogłaszając swój występ na międzynarodowej scenie FUSION w ramach serbskiego Exit Festival.

 

 

Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powstania jego autorskiego projektu. Organiczny charakter twórczości Buslava, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. Zbliżający się debiutancki album to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.

 

exit festival serbia 2016 mowianamiescie momia na miescie koncert

 

Exit oferuje wiele scen bogatych w różnorodne formy i gatunki muzyczne, od najbardziej pożądanych: rockowej i popowej sceny, przez EDM, techno, bass, hip-hop po metal, punk czy hard-core! Wśród dotychczas potwierdzonych i ogłoszonych występów na 2016 rok znaleźć można artystów takich jak: Ellie Goulding, Wiz Khalifa, Bastille, Dimitri Vegas & Like Mike, Stormzy, Lost Frequencies, Solomun, Robin Schulz, Nicky Romero, Ms. Dynamite, Zomboy, Wilkinson, Mind Against, Disciples, Dub Pistols, Kensington, Feder, Sam Feldt, DJ Hype, Andy C, Modestep, Ivy Lab, Sub Zero, Hernan Cattaneo b2b Henry Saiz, James Zabiela, Tommy Four Seven, Antigone, Francois X i Shlømo.

 

exit festival serbia 2016 mowianamiescie mowia na miescie koncert

 

Exit festiwal to o wiele więcej niż tylko letni festiwal, świetny line-up i mnogość scen. To przede wszystkim ludzie, dzięki którym powstał – pierwsza edycja powstała bowiem w 2000 roku jako ruch studencki walczący o wolność i demokrację w Serbii. Dzięki czemu stał się pierwszym miejscem jednoczącym młodych z powstałych po upadku Jugosławii niezależnych państw. Teraz, o jego unikalności oprócz historii stanowi także zachwycająca lokalizacja, artystyczna różnorodność zapraszanych artystów i regionalny koloryt.

 

Bilety na tegoroczną edycję Exit Festival dostępne są także w Polsce: bit.ly/EXITBilet