Na głęboką wodę

Kiedy: 10 czerwca 2016, g. 21.00
Gdzie: Hocki Klocki
Wjazd: free

Wisła znana jest ze swojej właściwości cieczy. Wszystkie ciała stałe i ulotne nad rzeką przemieniają się w płyn. "Z prochu powstałeś i w płyn się obrócisz" - jak mawia staropolskie przysłowie.

Tej nocy sprawdzicie czy chłopaki za DJką utrzymają się na fali, czy tancerze wystrzelą jak gejzer, a napoje wyskoczą niczym gin z butelki. Na głęboką wodę rzucicie się z Deepwater i Kuvauem!

Więcej info: tutaj

 

 

House Your Soul

Kiedy: 10 czerwca 2016, g. 21.00
Gdzie: La Playa
Wjazd: free

Nie tłumaczcie nazwy przez internetowy translator bo przypadkiem zostaniecie w domu i ominie Was mega weekendowa impreza, jedyna i nie powtarzalna w klubie La Playa. Najlepsi DJ-e starej dobrej szkoły poruszą Waszą najczulszą nutę. Zatracicie się na parkiecie. Pamiętajcie, że trzeba uzupełniać płyny ;) Resztą my się zajmiemy.
Start o 21:00. By nic nie zakłóciło zabawy delikatna selekcja

Więcej info: tutaj

 

 

Amore Mio // Dj Kuba Lib

Kiedy: 10 czerwca 2016, g. 22.00
Gdzie: Na lato
Wjazd: free

Pewnie wszyscy już wiecie ale gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, do Temu Na Lato dołączył Amor. Strażnik ogródka i dobrej zabawy, najlepszy kompan do picia szampana. Powitajmy go w zasłużony sposób. Bawmy się dobrze i głośno, wznośmy toasty specjalnie przygotowanym na tę okazję drinkiem Amore.

Więcej info: tutaj

 

 

The ROOF is on FIRE! Terrace Opening with Margaret!

Kiedy: 10 czerwca 2016, g. 22.00
Gdzie: Level 27
Wjazd: 30 PLN

Oficjalne Otwarcie Tarasu level27 z udziałem Margaret!
Nareszcie startujemy z najlepszymi imprezami pod gołym niebem!
Możecie spodziewać się wielu atrakcji! Specjalnie dla Was szykujemy pokazy ognia, gorące tańce na barze i moc wrażeń audiowizualnych.

Więcej info: tutaj

 

 

Maurycy Stama Ranks aka Rastamaniek, Marcin Gańko, Paweł Puszczało, Łukasz Stachowiak & Artur Bogusławski

Kiedy: 10 czerwca 2016, g. 20.00
Gdzie: Znajomi Znajomych
Wjazd: free

Przyjmijcie muzyczne wyzwanie Ray-Ban i przyjdźcie na ostatni w tym sezonie Ray-Ban® Jam Session! Imprezę poprowadzą znani artyści, wykorzystaj to i dołącz do nich na scenie ze swoim instrumentem! Znajomi Znajomych zapraszą muzyków, którzy uświetnią ten wieczór, jak również słuchaczy - miłośników dobrego, jazzowego grania. Dla wszystkich obecnych na wydarzeniu masa atrakcji, kultowe gadżety, zniżki na okulary i najpopularniejsze modele Ray-Ban®! Pokażcoe swój sceniczny temperament i zgarnijcie, co najlepsze! Z aplauzem publiczności włącznie.

Więcej info: tutaj