Comiesięczne Targi Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania, które odbywają się w nowoczesnych i stylowych przestrzeniach Placu Unii City Shopping, już 24 i 25 czerwca (piątek-sobota) zagoszczą tu po raz szesnasty! Na przestrzeni ostatniego roku Mokotowskie Spotkania dały się poznać jako inicjatywa zrzeszająca lokalną społeczności Warszawy zainteresowaną świadomą konsumpcją.  

Wydarzenie ogromnie rozwinęło się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Co miesiąc bierze w nim udział około czterdziestu wystawców, prezentujących swoje wyjątkowe kolekcje i produkty. Najbliższa edycja obfituje w różnorodne marki, tak więc z całą pewnością każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Tragi Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania udowadniają, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty.  Mokotowskie Spotkania to nie tylko moda, to także okazja do zakupów i rozmowy z  wystawcami z branży eko (kosmetyki, żywność), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych. 

Zapraszamy na Mokotowskie Spotkania wszystkich ceniących lokalność, dobrą jakość produktów, poszukujących nowych inicjatyw i ciekawych wydarzeń.

 

***

DATA: 24-25.06 (piątek-sobota)

MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)

GODZINY: piątek-sobota 10.00-21.00

WEJŚCIE: wolne

PARKING: podziemny, 4zł/h

 

spotkania mokotowskie 2016 targi modowe warszawa plac unii lubelskiej