Gorące rytmy, świetne choreografie i najlepsi instruktorzy z Polski i zagranicy. Tego właśnie możemy się spodziewać w weekend 14-15 listopada w Warszawie. W tej edycji organizatorzy proponują  duży asortyment zajęć,   tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dla miłośników sztuk walki: F3 Workout czyli trening  oparty właśnie na Kick Boxingu, Teak Wondo,Karate itp, połączonych z regułami fitness. Łączy w sobie trening funkcjonalny, kardio i siłowy.  Każde zajęcia F3 kończą się Tai Chi i ćwiczeniami oddechowymi. W tym wypadku poprowadzą je Master Trainerzy tego programu  Victor Marea i Vrajim Gandhi.

Dla szalonych, kolorowych osobowości jest Fit&Funky, który łączy w sobie elementy aerobiku, pracy z ciężarem własnego ciała, nowoczesne i świeże kroki taneczne oraz elementy stretchingu.  Trening ten  jednocześnie kształtuje nasze ciało i zapewnia mnóstwo zabawy. Część choreograficzna oparta jest na specjalnych mixach do muzyki funky. Poprowadzą je sami twórcy  Fit&Funky  - Navanita i Khadro Sgambato.

Dla miłośników gorących rytmów Cuban Style Master Class, które poprowadzi Elier Ramentol Ramos tak zwany człowiek torpeda. Kubańczyk z krwi i kości, pochodzący z Camaguey, założyciel grupy Euro Latin Crew. Jest również w  światowej czołówce prezenterów Zumba Fitness. Swoją kubańską energią rozgrzeje całą sale do czerwoności.

 

 

Oczywiście, nie obejdzie się też bez cztero - godzinnego maratonu Salsation& Zumba. Czyli dokładnie to czego żaden „zumboholik” nie może przegapić. Na scenie wiele znanych choreografów z Polski i z całego świata. A po wszystkim After Party dla uczestników maratonu.

To i wiele innych atrakcji już za tydzień podczas jesiennej edycji Love2Move.  

 

Tekst | Kasia Narel