DJ i producent Piotr Bejnar zaprezentuje niezwykły live act, podczas którego wykorzysta rytm bicia ludzkich serc do tworzenia muzyki na żywo.

Na scenie obok Piotra Bejnara, wystąpią gwiazdy polskiej muzyki klubowej – m.in. Novika i Eltron John.

Projekt Heartbeats jest polską edycją globalnej kampanii Ballantine’s STAY TRUE STORIES. Jego celem jest ukazanie wyjątkowych ludzi, którzy realizują swoje największe marzenia w unikalny sposób. Twarzą polskiej odsłony tej inicjatywy jest jeden z najciekawszych polskich DJ’ów i producentów muzyki elektronicznej - Piotr Bejnar. Artysta spełni swoje marzenie, po raz pierwszy miksując na żywo rytm bicia ludzkich serc z muzyką elektroniczną. 

Line up: 

22.00-23.00 Eltron John

23.00-00.30 Warsaw Calling

00.30-00.45 Piotr Bejnar Live

00.45-02.45 Piotr Bejnar 

02.45-04.00 Novika & Mr. Lex

Każda osoba pełnoletnia ma wciąż szansę wziąć udział w Projekcie Heartbeats! Wystarczy wejść na stronę Projektu i odwiedzić zakładkę WEJŚCIÓWKI: www.projektheartbeats.pl 

Start wydarzenia 18 czerwca o godzinie 22:00 w klubie Niebo.

 

 

Ballantine’s STAY TRUE STORIES to ogólnoświatowy projekt ukazujący wyjątkowych ludzi, którzy realizują swoje największe marzenia w unikalny sposób. W ramach polskiej odsłony tej inicjatywy, Ballantine’s zdecydował się na przeprowadzenie kampanii bez precedensu w historii tej marki — Projektu Heartbeats! W inicjatywę zaangażowany został DJ i producent Piotr Bejnar.

Dla tego artysty serce to instrument muzyczny, który gra w zależności od emocji, jakie przeżywamy. W polskiej edycji STAY TRUE STORIES Bejnar stworzy unikalny live act, w czasie którego rytm tworzonej przez niego muzyce, nadawać będzie bicie ludzkich serc. 

 

projekt heartbeats

 

Piotr Bejnar  to producent, DJ oraz założyciel Otake Records. Jest jedną z najbardziej kreatywnych postaci polskiej sceny klubowej. Występy Bejnara na żywo są pełne energii i improwizacji, przełamują konwencję i aktywizują publiczność. Artysta nie ulega modzie, przyzwyczajeniom lub uprzedzeniom w muzyce. Wychwytuje „brzmieniowe perełki", obecne w różnych stylach muzyki elektronicznej. Projekt Heartbeats to spełnienie jego marzeń, a zarazem wyzwanie, do którego realizacji potrzebuje nie tylko własnych umiejętności ale zaangażowania ludzi i znalezienia sposobu  na włączenie ich serc do swojej muzyki. Piotr Bejnar współpracował już z marką Ballantine’s w ramach cyklu platformy muzycznej BOILER ROOM.

– Stay True! To hasło marki Ballantine’s, które mocno do mnie przemawia. Taki jestem ja, taki też jest Projekt Heartbeats! Realizuję swoje muzyczne marzenie, wykorzystując rozwiązania technologiczne, jakie do tej pory były poza moim zasięgiem. Muzyka to dla mnie najważniejsza rzecz na świecie i uważam, że powinno się ją „czuć” przede wszystkim sercem. Podczas finału Projektu Heartbeats wasze serca będą sterować muzyką! To dla mnie zaszczyt być częścią globalnej kampanii, w której uczestniczyli tacy niesamowici artyści, jak Black Coffee, Ben Mead czy Insa — mówi Piotr Bejnar.