Pies czy Suka

Jeśli jesteś fanem dobrych i jednocześnie szalonych drinków to Pies czy Suka jest miejscem dla Ciebie. Znajdziesz tu tyle kombinacji smaków, że możesz oszaleć ze szczęścia. Polecamy w połączeniu z dobrym meczem!

Pies czy Suka w Warszawie

Plażowa

Wyobraź sobie, że jesteś na plaży, leżysz w leżaku z piwem w ręku i oglądasz mecz. A w zasadzie wcale nie musisz sobie wyobrażać, po prostu przyjedź do Plażowej.

 

Oglądaj EURO 2016 w plażowej

 

Państwowe Muzeum Etnograficzne

Nie, to nie jest żart. Tak, możesz obejrzeć mecz w muzeum. Jak czytamy na stronie wydarzenia, Muzeum oferuje przedmeczowe spotkanie z warsztatami i animacjami, później możemy zobaczyć show kibicowskie z Jarkiem Kaczmarkiem, a na koniec transmisję meczu Polska – Niemcy. 

 

mecz polska niemcy oglądanie na żywo w warszawa

 

Hocki Klocki

Hocki Klocki jak sami siebie określają to plac zabaw dla dorosłych. My też myślimy, że dzisiaj będziemy się tam dobrze bawić kibicując Naszym.

 

mecz polska niemcy euro 2016 na mieście warszawa hocki klocki

 

Miłość Kredytowa

Na Kredytowej możesz obejrzeć wszystkie mecze Euro 2016. Rozgrywki Polaków zostaną pokazane na patio, pozostałe w środku.

 

mecz polska niemcy na mieście 2016 warszawa

 

BeachBar

Tak, wakacyjne życie w Warszawie odbywa się nad Wisłą. Ekipa BeachBaru twierdzi, że ma zimne piwo i duży ekran, czas to sprawdzić bo liczy też na duży doping prawdziwych kibiców.

 

beach bar warszawa 2016

 

Food Port

Tutaj na pewno będzie kibicowane i będzie jedzone. Food Port oferuje transmisję całego turnieju. Jest to okazja do zapoznania się z nowym miejscem, skosztowania specjałów kuchni, a na koniec sprawdzenia dostępności baru.

 

mecz polska niemcy 2016