Perfumeria Mo 61 w Warszawie

Lokale, jak i cały pomysł jest niebanalny i wykonany z dbałością o każdy szczegół. W szaro - błękitnych wnętrzach w wielkich butlach, jakie pamiętamy ze starych, przedwojennych fotografii aptek stoją sprowadzone z Francji prawdziwe skarby.

Poszczególne nuty zapachowe przyjechały z Grasse – Mekki świata perfum, miasta z książki i filmu Pachnidło.

 

Perfumeria Mo 61 w Warszawie

Z pomocą fachowców wyszkolonych we Francji każdy odwiedzający to miejsce może skomponować sobie swój własny, spersonalizowany zapach. 

W ten sposób odtworzyć zapach pamiętany z przeszłości, ożywić wspomnienia z dzieciństwa, przywołać pamięć węchową, pobudzić dawne emocje.

Perfumeria Mo 61 w Warszawie

Berlin, Londyn, Paryż, Nowy York, Tel Aviv aż wreszcie przyszedł czas na Warszawę. Zdecydowanie brakowało tu miejsca, gdzie można z zapachu zrobić swój znak rozpoznawczy. Podobnie jak w przypadku ubrań tak i  przy wyborze zapachów coraz więcej osób odchodzi od towarów dostępnych w sieciówkach na rzecz marek niszowych. Ludzie w Polsce są otwarci na nowości, są ich żądni.

Oprócz spersonalizowanych zapachów mają także w ofercie zaproszenia w podróż po świecie zapachów, perfumowane świece, warsztaty zapachowe, wieczory panieńskie oraz eventy firmowe.

Na przykład warsztaty zapachowe organizowane każdorazowo na życzenie klienta. 

"Zaczynamy od wykładu o budowie perfum doskonałych, prezentujemy ciekawe ingredienty poruszając się po piramidzie zapachowej. Następnie w miłej kameralnej atmosferze przy szampanie odbędziesz podróż do świata zapachów. W asyście perfumiarza poznasz nuty zapachowe z bogatej biblioteki zapachów Mo61 Perfume Lab, czyli przechodzimy do najfajniejszej części praktycznej. Wybierasz swoje ulubione nuty, aby z nich stworzyćswoją wymarzoną kompozycję zapachową, swój znak rozpoznawczy. Gwarantujemy naukę i przyjemną zabawę." 

Koszt indywidualnych warsztatów przedstawia się następująco:

30 ml  500 zł

50 ml 700 zł

100 ml 1000 zł

Dla nas to bez dwóch zdań wyjątkowe miejsce. Sprawdźcie sami :)

Perfumeria Mo 61 w Warszawie

 

www.mo61.pl

Warszawa: ul. Mokotowska 61 oraz ul. Wołoska 12 (Galeria Mokotów)

Kraków: ul. Sławkowska 18

https://www.facebook.com/Mo61PerfumeLab

www.instagram.com/mo61_perfumelab/?hl=pl