Plaża nad Wisłą

 

Plaża pod Poniatowskim jest niewątpliwym numerem jeden, jeśli chodzi o miejsca do opalania w Warszawie. Gdy tylko wychodzi słońce w Warszawie, prawa strona Wisły zapełnia się ręcznikami, leżakami i plażowiczami. Nie zapominajmy też o knajpkach, imprezowniach i miejscach do grillowania. A do tego piękny widok na Warszawę.

Plaża, woda, grill. To zdecydowanie najlepsze miejsce na opalanie tak blisko centrum.

 

 

Strefa Rekreacyjna pod PKiN

 

To nowowość na plażowej mapie Warszawy. Pod Pałacem Kultury i Nauki usypano piasek, ustawiono siatkę i bramki! Możecie się tu opalać lub aktywnie spędzić czas w samym centrum stolicy. Czekają tu na was siatkówka plażowa, beach soccer, badminton i strefa chill out. Będą pokazy i turnieje.

 

 

Park Skaryszewski

 

To wyjątkowe miejsce na warszawskiej Pradze.Piękny park dla swoich odwiedzających może zaoferować nie tylko ciekawe krajobrazy, ale również mnóstwo miejsca do opalania, a także grania we frisby, badmintona czy grillowania.

Wystarczy kocyk, dobra książka i już możecie się opalać! lub zrelaksować w cieniu.

 

 

Pole Mokotowskie

 

Dobra opcja dla mieszkańców Mokotowa i pracowników Mordoru. Dużo zieleni, fontanna, knajpki, oto Pole Mokotowskie! Świetne miejsce dla miłośników rolek, rowerów, grilla i opalania.

 

 

Jeziorko Czerniakowskie

 

Jezioro, plaża, dzika przyroda. Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy by poprzebywać blisko natury i powylegiwać się na plaży nad jeziorem. Jeziorko Czerniakowskie zaprasza.