Odliczamy dni do Red Bull Tour Bus: Block Party i przedstawiamy dodatkowe atrakcje zaplanowane w ciągu dnia na muzyczne święto ulicy Parkingowej. A wieczorem koncerty: Iza Lach, W.E.N.A. oraz Rebeka!

Od godziny 18:00 startują koncerty. Muzyczne popołudnie otworzy energiczna Iza Lach, ulubienica Snoop Dogga, łącząca hip-hop i soul z nowoczesnym popem. Kolejny artysta to raper W.E.N.A., który na scenie zaprezentuje najnowszy repertuar. Wieczór zamknie koncert duetu Rebeka, solidną porcją syntezatorowej elektroniki i emocjonalnych piosenek. Po koncertach, od 22:00, na aftery zapraszają kluby w okolicy jednej z najbardziej imprezowych ulic Warszawy: BAL, BĄTĄ, 55, Meta Disco na Parkingowej, Parking Bar oraz Piw Paw. Wcześniej, w ciągu dnia, między 15:00 a 17:00, Radio Kampus zaprasza na teren imprezy do swojego mobilnego studia, z którego nadawana będzie specjalna audycja na żywo. Usłyszeć będzie można kilka słów od artystów Red Bull Tour Bus: Block Party i poznać kulisy wydarzenia. Sonnenberg – polski absolwent Red Bull Music Academy Tokyo 2014 wystąpi podczas transmisji z setem na żywo.

W nawiązaniu do tradycji partyzanckich imprez, na Red Bull Tour Bus: Block Party pojawi się także partyzancka sztuka. Galeria V9 to autorski dom kultury sprofilowany na sztukę uliczną i miejską. Od godziny 15:00 do 17:00, na miejscu wydarzenia zapraszają na warsztat MASSMIX/FLEX, gdzie każdy będzie mógł zmierzyć się krok po kroku z projektowaniem na żywo. Dysponując bazą wzorów i elementów z folii flex, uczestnicy będą samodzielnie tworzyć autorskie kompozycje na torbach z tkaniny. Pierwsze 200 osób, które na miejscu zaopatrzą się w puszkę Red Bulla oraz uczestnicy programu Red Bull MOBILE Collect, otrzyma torby za darmo. Zapraszamy, wstęp na wszystkie części wydarzenia bezpłatny.

 

29.08.2015

RED BULL TOUR BUS: BLOCK PARTY

Start: godzina 15:00

Start koncertów: godzina 18:00

 

Artyści:

IZA LACH

W.E.N.A.

REBEKA

Na afterparty od godz. 22:00  zapraszają kluby mieszczące się na ul. Parkingowej i okolicach: 
BAL, BĄTĄ, Funky Jim - Nowogrodzka, 55, Meta Disco na Parkingowej, Parking Bar, Piw Paw


Więcej informacji na stronie: www.redbull.pl/blockparty