Strefa dla dzieci w ogrodzie każdej z restauracji została wyposażona, nie tylko w elementy do zabaw „tzw. podwórkowych” jak klocki, gumy do skakania, czy skakanki, ale przede wszystkim w elementy do zabaw grupowych jak szachy czy chińczyk, które rozwijają umysł od najmłodszych lat.

 

lato w mieście aioli warszawa 2016


Inauguracją cyklu AIOLI Kids Summer był event z okazji Dnia Dziecka 4-5 czerwca, podczas którego Partnerem wydarzenia w AIOLI inspired by MINI zostało Kino Dzieci, nowoczesna przestrzeń dla dzieci z Muzeum Polin — U Króla Maciusia oraz Partner kulturalny POKA POKA.

 

aioli warszawa 2016


Dzieci odbyły warsztaty z tworzenia korony Króla Maciusia, miała miejsce sesja fotograficzna na tronie. Dodatkowym elementem były zajęcia z pisania po hebrajsku / w jidysz i tworzenie przypinek i magnesów z imionami. Co więcej, odbyła się projekcja filmów edukacyjnych dla dzieci z Kino Dzieci.
Natomiast w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli Partnerem wydarzenia zostało Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych, gdzie odbywał się konkurs i nauka gry w szachy dla dzieci i rodziców z Mistrzem FIDE Jurkiem Owczarkiem.

 

aioli warszawa 2016

Przed nami Dzień Ojca 26 czerwca (niedziela), podczas którego powrócimy do czasów młodości, kiedy to tatusiowie czytali książki dzieciom. Do udziału w danym projekcie zapraszamy znanych Ojców.
 

aioli warszawa 2016

 

Projekt AIOLI Kids Summer trwa do końca września 2016 roku — wydarzenia towarzyszące prowadzone będą w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18 i AIOLI inspired by MINI przy placu Konstytucji 5.


Więcej informacji:
AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
Facebook: facebook.com/AioliCantine

AIOLI inspired by MINI plac Konstytucji 5, Warszawa
Facebook: facebook.com/AIOLIxMINI