Warsztaty kreatywności Studia Wyobraźni Cartoon Network

Kiedy: 27 czerwca, godz. 10.30
Gdzie: Służewski Dom Kultury
Za ile: free

Te warsztaty skierowane są wyjątkowo do dzieci! W pierwszy dzień wakacji, 27 czerwca, zapraszamy na kreatywne warsztaty w ramach 2. edycji projektu edukacyjnego Studio Wyobraźni Cartoon Network. Warsztaty odbędą się w 3 kategoriach tematycznych: rysunek, scenorys i animacja w godz. 10:30-15:00. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat.

Podczas warsztatów prowadzonych przez artystów z Fundacji Atelier, uczestnicy poznają kulisy powstawania kreskówek i stworzą autorskie projekty, które będą mogły zostać zgłoszone do konkursu Studia Wyobraźni Cartoon Network.

Zabierzcie młodsze rodzeństwo lub dzieci i bawcie się dobrze z Cartoon Network!

Więcej info: tutaj

 

 

Warsztaty tańca w Nowym Teatrze

Kiedy: 27 czerwca, godz. 18.00
Gdzie: Nowy Teatr
Za ile: free

Warsztaty tańca to wydarzenie towarzyszące premierze "Złote demony". Zapraszamy na otwarty, autorski warsztat prowadzony przez Marię Stokłosę, Magdalenę Ptasznik i Martę Ziółek oparty na praktykach rozwiniętych podczas tworzenia spektaklu Złote Demony.

Więcej info: tutaj

 

 

GIRLS ONLY szkolenie wakeboardowe dla dziewczyn

Kiedy: 29/30 czerwca, godz. 17.30
Gdzie: Wakepark Łomianki
Za ile: 119 PLN

Dziewczyny!! Wakepark Łomianki przygotował dla was specjalne wydarzenie!!

Początki na wake, jak i nauka pierwszych trkiów bywają ciężkie, ale nie podczas takiego eventu! Nauczycie się tutaj:
- totalnie od zera, pierwsze zakręty
- podstawowe triki na wodzie typu: olie, 180, 360.
- jazda po przeszkodach. Do naszej dyspozycji jest slider i kicker na lewą nogę, czyli idealne przeszkody na pierwsze próby.

Deska w dłoń i do dzieła! :)

Więcej info: tutaj

 

 

Lato na Jazdowie: Plenery kreatywne dla dorosłych

Kiedy: 2 lipca – 27 sierpnia, godz. 15.00
Gdzie: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Za ile: free

Jak często macie okazję oderwać się od codziennych obowiązków i zrobić coś dla siebie, coś innego, kreatywnego? Potrzeba tworzenia towarzyszy człowiekowi, odkąd pierwszy raz wydmuchał sproszkowany pigment przez pustą kość na ścianę jaskini (czyli praktycznie od zarania dziejów... albo i dłużej). W natłoku spraw często trudno znaleźć czas na działania artystyczne. A to właśnie dzięki nim można dać upust swoim emocjom, otworzyć się, obudzić wrażliwość czy po prostu się zrelaksować, oderwać od rzeczywistości i przyziemnych spraw.

Podczas plenerów kreatywnych dla dorosłych będzicie ożywiać papier, ozdabiać hamaki, malować ciałem, grać na bębnach, odczuwać miasto… Zapraszamy serdecznie do spędzenia kreatywnie czasu w wakacyjne soboty na Jazdowie!

Więcej info: tutaj

 

 

Warsztaty rodzinne. Obrazy do jedzenia

Kiedy:  3 lipca, godz. 12.30
Gdzie: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
Za ile: 18 PLN (bilet rodzinny)

Na wystawie Podróżnicy pokazane są prace przedstawiające importowane warzywa, orzechy, owoce czy cukier. Prace namalowane są np. prawdziwą kawą i naturalnymi barwnikami. Podczas warsztatów postaracie się stworzyć własne obrazy przedstawiające nasze ulubione jedzenie, używając do pracy naturalnych jadalnych składników.

Więcej info: tutaj