Bovska W Cudzie koncert | Klaves dj set / afterparty: Northsiders

Kiedy: 1 lipca 2016, g. 21.30
Gdzie: Cud nad Wisłą
Wjazd: free

I wszystko już jasne! BOVSKA w Cudzie.

Singlowa piosenka "Kaktus" stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN "Druga Szansa", w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Jej utwory już teraz biją rekordy popularności w Internecie. Teraz będziecie mieli okazję posłuchać jej na żywo w Cudzie nad Wisłą. Po koncercie zapraszam na live dj set KLAVES, i afterparty z chłopakami z Northsiders.

Więcej info: tutaj

 

 

BAD GIRLS & GOOD VIBES // Kobiety Pistolety X Lucy + Sebass

Kiedy: 1 lipca 2016, g. 21.00
Gdzie: Pomost 511
Wjazd: free

Tego lata piątkowe noce są dla tych, którzy pragną zasmakować tropikalnych podróży bez opuszczania stolicy, kalifornijskiego flow i porywających brzmień! Imprezy prowadzić będą BAD GIRLS czyli najlepsze składy kobiece oraz zaproszeni przez nie goście - przed Wami zaskakujące połączenia, nienaganna selekcja muzyczna i upalne GOOD VIBES...!

Będzie odważnie, niegrzecznie, bezkompromisowo, słodko i ponętnie. Bierzcie gumy balonowe, wrotki i deskorolki i rollujcie na najgorętszy brzeg tego lata!

Więcej info: tutaj

 

 

Bardzo Dobranoc: Rewelacyjny Luciano & Sid Pong w Patio Kredytowa

Kiedy:1 lipca 2016, g. 22.00
Gdzie: Miłość Kredytowa
Wjazd: free

Nie sposób nie zauważyć, że letnie noce nie należą do tych najdłuższych. Każda ich sekunda jest cenniejsza od platyny. Dlatego każda sekunda tej nocy zostanie muzycznie zagospodarowana przez Rewelacyjnego Luciano i Sida Ponga - koneserów, dżentelmenów, melomanów i całkiem miłych gości. Być może znasz ich z Tamtej Prywatki. Być może znasz ich z Miłego Wieczoru. A jeśli ich nie znasz to najwyższa pora ich poznać.

Nocy jest w roku 365 (w porywach do 366), ale taka noc w roku zdarza się tylko raz.

Więcej info: tutaj

 

 

Michael Calfan w level27!

Kiedy: 1 lipca 2016, g. 22.00
Gdzie: Level27
Wjazd: 60/75 PLN

Imprezowy Lipiec zaczynamy od prawdziwej gwiazdy sceny klubowej! Już w pierwszy weekend zagra dla Was Michael Calfan - francuski DJ i producent - znany między innymi z głośnego numeru ‘Treasured Soul’. Calfan bardzo szybko z wschodzącej gwiazdy - stał się przedstawicielem nowoczesnego stylu. O jego muzyce mówi się, że nie tylko porusza do tańca, ale również chwyta za serca!

Więcej info: tutaj

 

 

Summer Vibe by Youri & Bream

Kiedy: 1 lipca 2016, g. 22.13
Gdzie: ROOM 13
Wjazd: 20 PLN + lista fb free

Przez całe lato wieczorem zapraszamy na Mazowiecjką - najgorętszą ulicę w Warszawie, której serce bije dokładnie w naszym klubie. Za każdym razem czekają na Was nowe doznania i długie noce nieskrępowanej zabawy!

Więcej info: tutaj