Gym Hero podbija serca kobiet. Nie tylko ubiera nas na czas ćwiczeń i dostarcza akcesoriów sportowych, ale dba też o nasz wygląd, wygodę i kobiecość. Młoda polska marka już na samym początku zainwestowała w jakość i to się opłaciło. Główny produkt, legginsy, są tak elastyczne, że rozciągają się nawet do 40 cm w pasie, materiał jest antybakteryjny, nie prześwituje, a jego szwy nie drażnią.

 

gym hero nowa kolekcja

 

Kilka dni temu Gym Hero przedstawiło nową kolekcję. Znajdują się tam produkty, które przydadzą nam się na siłowni, podczas biegania czy zajęć z w-f. W jej skład wchodzą legginsy, shakery, buty, a lada chwila mają pojawić się bluzy.

Kolekcje wyróżniają  proste fasony, natomiast kolorystyka jest zróżnicowana- od pasteli po intensywne i szalone wzory. Ubrania oprócz świetnego designu są też niezwykle wygodne, co jest bardzo ważne podczas intensywnych ćwiczeń. Gwarantujemy, że energię i chęć do ćwiczeń znajdziecie na swoich ubraniach, a to pierwszy krok do doskonałości.

Warto zaznaczyć, że marka silnie wspiera kobiety, nie tylko pod względem dostarczania seksownych ubrań, ale też psychicznym. Często możemy zauważyć motywacyjne listy czy krótkie formułki, pomagające się nam zmotywować. Znajdziemy je nie tylko na fanpage czy snapchacie, ale też na produktach. 

Więc pamiętajcie:

Wszystko zaczyna się tu gdzie stoisz. Cała droga przed Tobą, ale skoro trzymasz w ręku sportowy ciuch znaczy, że obrałaś właściwy kierunek. Nie bądź dla siebie surowa i zawsze WALCZ do końca. Ze sobą, z Twoimi wymówkami i zmęczeniem. Pamiętaj, jesteśmy w tym razem.

Nas Gym Hero wystarczająco zmotywowało, więc damska część redakcji biegnie po nowe legginsy!

 

gym hero nowa kolekcja

gym hero nowa kolekcja

gym hero nowa kolekcja

gym hero nowa kolekcja

gym hero nowa kolekcja

gym hero nowa kolekcja

 

Zobacz więcej TUTAJ

Workout wear
-GYM HERO -
http://www.instagram.com/gymhero_official