10 września 2016 r. w Dęblinie odbędzie się kolejna edycja biegu z przeszkodami - NEXTREME.

26 ha terenu dawnych carskich fortów to ponad 5 kilometrowa uczta dla wszystkich spragnionych wyzwań oraz chcących sprawdzić się w tych niecodziennych okolicznościach.

 

nextreme bieg dęblin

 

Na uczestników czeka ponad 20 ciężkich i wymagających przeszkód oraz trudna trasa usiana licznymi stromymi podejściami i zejściami, leśnymi ścieżkami oraz wymagającym i niejednorodnym podłożem.

 

nextreme

 

Obok biegu NEXTREME to również super impreza podczas której można zjeść coś na grillu, napić się piwa jak również skorzystać z wielu atrakcji takich jak pokazy pierwszej pomocy czy liczne konkursy, w ramach których do wygrania będą gadżety ufundowane przez sponsorów. Całość popłynie w rytmie muzyki, o którą zadba para profesjonalnych DJ. 

NEXTREME to hardcorowa impreza, która zawsze niesie w sobie cel charytatywny. Tym razem zbierają pieniądze dla Kasi, dziewczyny walczącej ze złośliwym rakiem mózgu.

Przyłączcie się, sprawdźcie się a przy okazji pomóżcie innym !!! Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na nextreme.pl lub na funpage.