Członkowie kolektywu Beats Friendly są aktywni na scenie klubowej od lat i łącząc różne brzmienia, podczas swoich koncertów, nieustająco przyciągają i zachwycają wciąż nowych słuchaczy. Jako duet mają na swoim koncie dwie części kompilacji Friendly Beats. Artyści razem prowadzili także wiele audycji radiowych.

Novika zadebiutowała z zespołem Futro, a później pojawiała się na płytach Smolika. Współpracowała z wieloma producentami, m.in. Marcinem Czubalą („Stay Close” – Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom) i Biernaskim („Give Away”). Artystka wydała trzy albumy solowe oraz płytę z remixami. Sukcesy artystyczne Noviki zaowocowały dwukrotnym przyznaniem jej nagrody Fryderyka. Wydaje płyty, pisze piosenki, występuje w klubach, gra z zespołem, prowadzi audycje radiowe. Razemz Lexem są jednymi z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Mają też na koncie występy na największych polskich festiwalach, jak Open'er, Audioriver czy Nowa Muzyka.

Kiedy Novika i Mr. Lex łączą swoje siły, ciężko jest się oprzeć i nie wyruszyć na parkiet. Czy uda się im roztańczyć publiczność letniego pawilonu? O tym przekonamy się już 26 sierpnia, podczas jednego z ostatnich koncertów w Stacji Mercedes w tym sezonie.