Pub Lolek

Pub Lolek

Od ponad dwudziestu lat podbija serca gości kulinarną prostotą i całorocznym grillowaniem. Położony w samym sercu Pola Mokotowskiego, zasłynął również kulturalnymi wydarzeniami i sportowymi emocjami. Pub Lolek gości i bawi kolejne pokolenia.

Zielone Pole Mokotowskie tętni życiem – grupy znajomych i rodziny spędzają tu czas wolny na spacerach, sportowych aktywnościach oraz odpoczynku. Pub Lolek idealnie wpisał się w otoczenie swoim niezobowiązujący klimatem i przytulnym wnętrzem, w którym królują kominek, drewno i kamienie piaskowca.

Przez cały rok dominują dania z grilla węglowego ale przygotowywane są również domowe zestawy lunchowe oraz autorskie dania szefa kuchni. Latem, kiedy można w pełni cieszyć się rozległą przestrzenią na świeżym powietrzu, na talerzach pojawiają się wędzone i smażone ryby oraz wakacyjne przysmaki – naleśniki i gofry. Ale Lolek to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, którzy niezależnie od pory roku ciepło witają odwiedzających – także tych czworonożnych.

Od otwarcia w 1996 roku w Lolku odbyło się ponad sześć tysięcy koncertów. Na scenie pojawili się tacy artyści jak Renata Przemyk, Raz Dwa Trzy, Oddział Zamknięty, IRA, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk, Tilt, Maanam, Lech Janerka czy Mela Koteluk – młoda piosenkarka stawiała tu swoje pierwsze muzyczne kroki.

W Pubie niemal co dzień rozbrzmiewa muzyka na żywo, można też dać się porwać sportowym emocjom – wyświetlane są transmisje najważniejszych krajowych i światowych wydarzeń. Swoim drużynom kibicowali tu Kazimierz Górski, Jerzy Engel, Leo Beenhakker. Fani piłki nożnej przeżyli z Lolkiem wiele Mundiali, Mistrzostw Europy i finałów Ligi Mistrzów.

Lolek pamięta także o najmłodszych – w każdy weekend czekają na nich animatorzy, plac zabaw oraz specjalne menu skomponowane pod ich gusta. Zorganizowano tu już ponad dwa tysiące imprez dla dzieci – z Lolkiem wychowują się i bawią kolejne pokolenia.

Lolek stał się nieodłączną częścią Pola Mokotowskiego, na stałe wpisał się w jego krajobraz.

Pub Lolek zaprasza codziennie od godziny 12:00!

Pub Lolek ul. Rokitnicka 20 Warszawa (Pole Mokotowskie) www.publolek.pl

Rezerwacje: Dział rezerwacji, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 17:00, telefonicznie: +48 602 101 701 lub e-mail: rezerwacja@publolek.pl http://publolek.pl/formularz-rezerwacji/

Dodaj wydarzenie