W-arte

W-arte
Łowicka 56/3
Warszawa

W - arte! to autorski projekt Romy Gąsiorowskiej, który rozbudowuje działające na rynku, należące do aktorki, szkołę AktoRstudio i ART HOUSE. 

W - arte! Open Art Space to przestrzeń które łączy w sobie trzy strefy: 
1. ART./Business
- scena/własne produkcje artystyczne, projekty dedykowane biznesowi, wielopłaszczyznowa współpraca artystów reprezentujących różne dziedziny, kolaboracje z wybranymi instytucjami kultury i sztuki
2. ART./Edu 
- centrum warsztatowo-edukacyjne dla profesjonalistów i amatorów 
3. ART./Store 
- concept store, art coffee)

W - ­arte! wyróżniają: wykorzystywanie wielu gatunków sztuki, zacieranie granic między nimi, żonglowanie konwencjami, poszukiwanie wciąż nowych form ekspresji oraz oryginalne projekty art brandingowe. 

W - arte! to wyznaczająca nowe trendy przestrzeń wymiany myśli i dialogu z publicznością, otwarta na wielokierunkową współpracę z artystami.
Oprócz debat, wykładów, warsztatów, wystaw i innych działań artystycznych w ramach W-arte! powstawać będą specjalne projekty współtworzone z udziałem publiczności. Odbiorcy coraz częściej wnoszą wkład do produkcji, rozpowszechniania i marketingu dzieł kultury oraz innych form kreatywnych. Szukają projektów operującej ich językiem, nowoczesnych, dostępnych i wiarygodnych. 

W - arte! jest odpowiedzią na potrzeby stale zmieniającego się rynku.

Dodaj wydarzenie