Inspiro

Inspiro
ul. Kozietulskiego 1lok.2
Warszawa, 01-552

Ośrodek terapeutyczno – rozwojowy Inspiro powstał z myślą niesienia specjalistycznej pomocy i wsparcia ludziom, doświadczającym różnego rodzaju problemów życiowych oraz pobudzającego towarzyszenia im na drodze osobistego rozwoju. 

W pracy stawiamy na jakość i atmosferę. Chcemy tworzyć przyjazne miejsce, w którym znajdziecie Państwo wiele inspiracji na wysokim poziomie. 

Zespół Inspiro to wysoko wykwalifikowani specjaliści, posiadający odpowiednie uprawnienia i stale podnoszący kompetencje poprzez udział w superwizjach indywidualnych i grupowych oraz szkoleniach zawodowych.

Ze swoją działalnością chcemy docierać do ludzi z różnymi potrzebami i z różnorodnych środowisk, uważamy, że różnice mogą być czymś cennym i wzbogacającym, dlatego proponujemy szeroki wachlarz zajęć, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Nasz ośrodek oprócz zajęć płatnych jest też przestrzenią otwartą dla różnego rodzaju inicjatyw bezpłatnych. Ta kombinacja pozwala spotkać się ze sobą zarówno z potrzeby, jak i z chęci, ciekawości i pasji.

Dodaj wydarzenie