Beach Bums Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu

Beach Bums Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu
Droga Helska Camping Albatros Chałupy 5,5
Chałupy, 84-120

Beach Bumsów znajdziesz na kempingu Albatros, Chałupy 5,5. Nowa szkoła dla wszystkich miłośników sportów wodnych i helskiego lifestyle’u. Długoletnie doświadczenie, obserwacje i praca w innych surf szkółkach skłoniło nas do stworzenia zupełnie nowego miejsca. Miejsca przeznaczonego i dostosowanego w stu procentach dla naszego klienta. Oczywiście w ofercie naszej szkoły znajdziecie zarówno kursy kitesurfingu, windsurfingu jak i obozy młodzieżowe czy studenckie. Jesteśmy na półwyspie dla Was i z Wami chcemy budować niepowtarzalną atmosferę z profesjonalną obsługą z naszej strony. Coroczna wymiana sprzętu windsurfingowego i kitesurfingowego na nowy i lepszy to dodatkowy atut i nieodłączne działanie Beach Bums.

Miejsce i niepowtarzalną atmosferę tworzą ludzie, dlatego też w naszej szkole zatrudniliśmy profesjonalistów. Wszyscy członkowie Beach Bums to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz z wszelkimi pozwoleniami i licencjami potrzebnymi na danym stanowisku. Nasz cel to stworzenie miejsca, w którym będziemy realizować pomysł i spełniać oczekiwania naszych gości. Jesteśmy otwarci na organizację wszelkich imprez integracyjnych, urodzin dzieci, czy innych specjalnie organizowanych eventów okolicznościowych na indywidualne życzenie klienta.

Stawiając fundamenty nowej szkoły Beach Bums nie wyobrażamy sobie popełnić najmniejszego błędu. Jakość i profesjonalizm, w działaniu i obsłudze naszego gościa, to podstawa naszego funkcjonowania. W trosce o najwyższy poziom obsługi chętnie wysłuchamy Waszych wszelkich uwag by nieustannie dążyć do perfekcji.

Dodaj wydarzenie