Donatan & Cleo @ 15.10 TROPS

Donatan & Cleo @ 15.10 TROPS

Start: 15 października 2015 21:00
Koniec: 16 października 2015 03:00
25
Zapraszamy na koncert duetu DONATAN & CLEO!

Duet, którego nie trzeba nikomu prezentować, twórcy utworów My Słowianie, Cicha Woda, Slavica, Brać czy Sztorm!

KIEDY: 15 października (czwartek)
GDZIE: TROPS Akademickie Centrum Kultury
O KTÓREJ: start imprezy od 21:00

DONATAN - twórca, producent muzyczny, członek legendarnego Kasta Składu. Jego muzykę można usłyszeć na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością Polskiej sceny Hip-hopowej na jego bitach można było usłyszeć takich wykonawców jak Peja, Pezet, Pih, Sokół, Tede, Gural, Waldemar Kasta, Chada, Ten Typ Mes oraz wielu wielu innych. Jego produkcje najczęściej okraszały utwory singlowe z których wiele zostało wyróżnionych i przeszło do historii Polskiego hip-hopu.
W 2012 roku Donatan wydał swoja autorską płytę producencką "RÓWNONOC" która łączyła w sobie tradycyjne słowiańskie brzmienie i instrumenty z rapem. Płyta już w przedsprzedaży osiągnęła status złotej a w kilka miesięcy od premiery uzyskała status diamentowej ( jako piąta w w historii Polskiej muzyki i pierwsza hip-hopowa ).

CLEO – "Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem" wokalistka, autorka tekstów. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop.
Związana ze środowiskiem hip – hopowym. Nagrywała między innymi z : WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23. Od 2013 roku współpracuje z Donatanem nagrywając wspólny projekt w stylistyce hip-hop / RNB.

BILETY: 25/30/35

I pula - 25 PLN - dostępna od 15 lipca do wyczerpania

II pula - 30 PLN - dostępna po wyczerpaniu I puli

III pula - 35 PLN - w dniu koncertu

Bilety dostępne w klubie Trops.

Rezerwacje loży/stolików - trops@awf.poznan.pl

Kino kobiece w ARTE po polsku
Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
TOP 10 kultowych seriali