Wielki Finał Power Show
Teraz nadszedł czas na Wielki Finał Power Show!
Multikinem zatrzęsą:
Olga Kozierowska – ekspertka od życiowych zmian, realizuje swoje pasje prowadząc organizację Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera kobiety i promuje ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej.
Szymon Majewski – polski dziennikarz, satyryk, showman i wieczny optymista. Możecie go usłyszeć na antenie Radia ZET.
Katarzyna Miller – autorka wielu książek i ceniona polska psycholog z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem.
Miłosz Brzeziński – certyfikowany coach, inspirator współpracujący z organizacjami na całym świecie i pozytywnie zakręcony trener rozwoju osobistego.
Muzycznie zainspirują Sound’n’Grace oraz Gabi Drzewiecka – pasjonatka muzyki, dziennikarka zapewniająca dobre brzmienie w Radio ZET Chilli.
POWER SHOW WŁĄCZA POZYTYWNE MYŚLENIE!
Będzie o tym, jak okiełznać swoje lęki, jak motywować się bez motywacji, odważyć się na wykorzystanie życiowych możliwości i przekuć porażkę w sukces.
Przeżyj w Multikinie Złote Tarasy wieczór pełen emocji, humoru, muzyki i wartościowych wskazówek.
Więcej na: www.powershow.pl