HALLOWEEN: Rock / Metal Party

HALLOWEEN: Rock / Metal Party

Start: 31 października 2015 21:00
Koniec: 1 listopada 2015 04:00
10
Serdecznie zapraszamy na rock-metalowe Halloween w klubie Proxima! W programie imprezy: straszenie innych, umartwianie się alkoholem i katowanie ciała na parkiecie.

Liczymy, że i tym razem nie zawiedzie Wasza pomysłowość i kreatywność w doborze stylistyki halloween’owej. Dlatego też, jak w roku poprzednim, trójka najefektowniej przebranych gości otrzyma po flaszeczce krwistego napitku o smaku wiśni! Co więcej każda przebrana osoba w takcie imprezy będzie miała możliwość wziąć udział w losowaniu – do zgarnięcia półroczny wstęp na wszystkie eventy HAZET.

Oprócz konkursów czeka doborowe towarzystwo i zabawa do rana przy mieszance najlepszej imprezowej muzyki w klimacie rock/metal:

M.in. Korn, Disturbed, System Of A Down, Godsmack, Limp Bizkit, Papa Roach, Linkin Park, Marilyn Manson, Rammstein, Type O Negative, Slipknot, Prodigy, Rage Against The Machine, Pearl Jam, Faith No More, Nirvana, AC/DC, Guns’n’Roses, Metallica, Muse, Foo Fighters, Tool, Deftones, Guano Apes, Offspring, Queen, Doors …i wiele innych.

**

MUZYKA: Rock, Metal, Nu, Core, Electronica

DATA: 31 października, sobota

START: 21.00

WSTĘP: 10zł

HAPPY HOUR 21-22: piwo 5zł

**


Zapraszają:

HZ
https://www.facebook.com/holernazuosc

PROXIMA
http://www.klubproxima.com.pl/

ROCKOWA WARSZAWA
https://www.facebook.com/RockowaWarszawa

DEATHMAGNETIC.PL
http://www.deathmagnetic.pl

Najlepsze filmy młodzieżowe na Netflix?
"Każdy ma swoje lato" wzruszająca opowieść o odkrywaniu siebie
Aurora Films PRZEGLĄD z okazji 10tych urodzin