Five Stars Summer Ending Kraków

Five Stars Summer Ending Kraków

Start: 28 sierpnia 2015 19:00
Koniec: 25 sierpnia 2015 15:10

Five Stars Summer Ending na Błoniach Zabierzowskich to jedyna taka impreza plenerowa w klubowym klimacie na zakończenie wakacji!

Na scenie Błoń Zabierzowskich zagrają dla Was gwiazdy sceny klubowej z bogatym dorobkiem zdobytym zarówno w rodzimych i europejskich klubach. O dobry humor na zakończenie dbać będą:

DJ Hubertuse - legenda polskiego clubbingu i wieloletni rezydent Energy 2000. Znany ze swoich ponad przeciętnych umiejętności miksowania i zagrzewania publiczności do zabawy!

C-Bool - Dj i producent stojący m.in. za takimi nagraniami jak Would You Feel czy Body & Soul. Znany z anten radiowych i telewizyjnych równie dobrze co z polskich, niemieckich, austriackich czy włoskich klubów, gdzie doceniono jego indywidualny styl i ciekawe rozwiązania wykorzystane w utworach.

Max Farenthide - niezwykle utalentowany producent mający na swoim koncie kooperacje w Europie, USA czy Australii. Odnajdujący się doskonale w najnowszych trendach muzycznych, zawsze wyraźnie zaznacza swój styl i nie przestaje zachwycać pomysłowością i wysokim poziomem.

Dj Matys - doskonale znany doświadczonym klubowiczom DJ popularny m.in. za sprawą udziału w takich prestiżowych wydarzeń jak Sunrise Festival. Oprócz doskonałej techniki i talentu popularność zawdzięcza także udanej współpracy producenckiej w duecie z Markiem Van Lindenem, której efektem były takie klubowe standardy jak 'Orgasm' czy 'AM2PM'.

Marc Van Linden - niemiecki producent muzyczny i DJ doskonale czujący się w klimacie trance. Wielokrotnie doceniany przez ikony świata muzyki elektronicznej, które bardzo często sięgały po jego utwory w swoich setach. Gościł w klubach na terenie całej europy w tym także w popularnych miejscach na mapie polski takich jak Energy 2000 czy Ekwador.

Występy pięciu gwiazd na pięciogwiazdkowym zakończeniu wakacji dodatkowo ubarwią: tańczący robot LED, armatki CO2, wyrzutnie z konfetti czy pirotechnika sceniczna.

Pamiętajcie - piątek, 28.08.2015 - Błonia Zabierzowskie, nie może Was zabraknąć!

Znamy laureatów MFF Nowe Horyzonty i American Film Festival
Stare filmy warte obejrzenia długimi, jesiennym wieczorami
Co oglądać w jesienne wieczory?