PRO8L3M x SYNY x RAP HISTORY THE VIDEOS

PRO8L3M x SYNY x RAP HISTORY THE VIDEOS

Start: 28 sierpnia 2015 20:00
Koniec: 29 sierpnia 2015 03:00

Agencja CRANE oraz SurfBurger zapraszają na wyjątkowe zakończenie wakacji. Już 28 sierpnia na świeżym powietrzu w podwórku Galerii Layup przygotowaliśmy dla Was projekt artystyczny jakiego do tej pory w Trójmieście nie było. Do zobaczenia!

PRO8L3M - Live

PRO8L3M to projekt obok którego nie sposób przejść obojętnie. Stołeczny duet tworzony przez Oskara i Steeza zadebiutował w 2013 kontrowersyjnym materiałem EP C30­C39, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych niezrozumiałym i trudnym do sklasyfikowania wątpliwym fenomenem. Mimo tego EP znalazło się wysoko w większości podsumowań 2013, a ostry i bezkompromisowy język Oskara oraz produkcyjne skillsy Steeza znalazły ujście w kolejnej produkcji Art Brut. Cały nakład nowego wydawnictwa rozszedł w kilkadziesiąt minut w dniu premiery, a materiał doczekał się m.in. takiego podsumowania: „Jeślinie zgadzacie się na rap o rapie, pustosłowie i upychanie tej muzyki w letnią, konserwatywną formę, musicie natrafić na Pro8l3m. Oskar i Steez83 nagrali płytę, która jest jak ta scena w "Pulp Fiction", w której Vincent Vega robi Mii Wallace zastrzyk z adrenaliny w serce.“ Ekipa wystąpi na żywo z materiałem z mixtape’u i epki.

SYNY - Live

SYNY to duet który tworzą Piernikowski oraz 1988. Niejako wracając do swoich korzeni, czerpiąc garściami z klasyki i przetwarzając ją przez oryginalną wrażliwość nagrali niemal filmową płytę „ORIENT”. Mistrzowska produkcja i epickie teksty łączą się w zwarty, spójny klimat, który niesamowicie wciąga. „Orient” to niejednoznaczna płyta, w pewnym sensie wymagająca, ale i też niepozornie prosta w odbiorze. Materiał na koncertach zyskuje na dynamice, jednocześnie jest osadzony w gęstej, wręcz mistycznej atmosferze. „Orient” w gruncie rzeczy jest widmem, hiphopową transmisją z alternatywnego uniwersum wzorowanego na Polsce końca lat 90.

AFTER PARTY - RAP HISTORY THE VIDEOS // START - 23:30 (WSTĘP 10 PLN)

DJ STEEZ oraz DJ KEBS zmiksują dla Was najlepsze, klasyczne rapowe teledyski. Teledyski będą wyświetlane na dużym projektorze na specjalnie przygotowanej głównej ścianie Galerii Layup.

ŚCIANY GALERII LAYUP PRZYGOTUJĄ: KRIK x LOONEY

BILETY: PRO8L3M x SYNY x RAP HISTORY THE VIDEOS - 30 PLN | ILOŚĆ ŚCIŚLE OGRANICZONA

AFTER PARTY - RAP HISTORY THE VIDEOS // START - 23:30 | WSTĘP 10 PLN

- SURF BURGER - Odział Garncarska
- SURF BURGER - Odział Morena
- PROSTO SHOP SOPOT
- GALERIA LAYUP
- BALTIC PLACE
- CONCRETE SHOP

SPONSOR WYDARZENIA - SURF BURGER
https://www.facebook.com/falatejstu

PARTNER WYDARZENIA - EVERYTAP
www.everytap.com

Znamy laureatów MFF Nowe Horyzonty i American Film Festival
Stare filmy warte obejrzenia długimi, jesiennym wieczorami
Co oglądać w jesienne wieczory?