Festiwal Smaków i Akcesoriów dla psów

Festiwal Smaków i Akcesoriów dla psów

Start: 4 marca 2017  10:00
Koniec: 4 marca 2017  18:00
free

Bardzo serdecznie zapraszamy na organizowany przez Dog&Sport - „Festiwal Smaków i Akcesoriów dla psów” który odbędzie się 4 marca 2017 roku w Warszawie. 

Ruszają zapisy na wykłady. Możesz zarejestrować się już dziś. Ilość miejsc jest ograniczona!

festiwal psich smaków

A co w ramach wydarzenia?
- wykłady na temat żywienia i suplementacji
- panel dyskusyjny : karmy mokre & karmy suche & barf & suplementy
- stoiska z pysznościami dla naszych psów
- stoiska z zabawkami i innymi akcesoriami dla zwierzaków

Prelegentami będą:

Dr Jacek Wilczak – specjalista w zakresie żywienia, dietoprofilaktyki schorzeń metabolicznych i promocji zdrowia. Adiunkt w Zakładzie Dietetyki Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Właściciel czekoladowego labradora retrievera – więc z autopsji wie jak ważna jest właściwie zbilansowana dieta dla prawidłowego wzrostu i rozwoju psa. Promotor i zwolennik prawidłowo zbilansowanej diety domowej oraz bezpiecznych jej zamienników. Autor publikacji naukowych i popularno-naukowych z zakresu wykorzystania związków biologicznie czynnych w żywieniu człowieka i zwierząt oraz terapii i profilaktyce chorób dietozależnych. Ważny element pracy naukowej stanowią badania nad wykorzystaniem związków biologicznie czynnych w konstruowaniu żywności funkcjonalnej – grupy produktów żywnościowych o właściwościach „prozdrowotnych”, które mogą być wykorzystywane w żywieniu zarówno zwierząt domowych jak i ich Właścicieli.
Temat jego wystąpienia:
- Karmy mokre i wzrost ich popularności.

Aneta Bocheńska - Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu (2007 rok). W 2010 uzyskała Certyfikat Canine Rehabilitation Institute, Floryda USA, wymagany staż i praktyki odbyła w TOPS Veterinary Rehab pod kierunkiem Laurie McCauley, DVM. Specjalista chorób psów i kotów, obroniła prace doktorską zakresu neurologii weterynaryjnej.
Autorka i współautorka licznych publikacji o tematyce neurologicznej i rehabilitacyjnej. Wykładowca na konferencjach i seminariach. Obecnie adiunkt dydaktyczno - naukowy w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ -UR w Krakowie. W swojej praktyce weterynaryjnej zajmuje się przede wszystkim medycyną psów sportowych, neurologią i medycyną regeneracyjną.

Tematy jej wystąpienia to:
- Medycyna regeneracyjna dla zwierząt
- Za nim będzie za późno - czego nie lekceważyć co i kiedy zbadać.

Małgorzata Olejnik - Specjalista dietetyk, doradca żywieniowy. Nauki w zakresie Zasad Żywienia i Dietetyki Stosowanej pobierała na wrocławskiej Akademii Medycznej i w Niepublicznych Szkołach Medycznych.
Od lat związana z kynologią. Pasjonacko zgłębia wiedzę w obszarze żywienia psów i kotów. Jest orędowniczką naturalnego ich żywienia, zgodnego z przystosowaniami ewolucyjnymi. Ukierunkowana na holistyczne postrzeganie i dążenie do ich dobrostanu.
Właścicielka i hodowczyni psów rasy yorkshire terier i biewer yorkshire terier. Wieloletnia ‘barferka’.
Blogerka, autorka wielu artykułów publikowanych w prasie ogólnopolskiej, lokalnej, specjalistycznej i branżowej. Autorka pierwszej w Polsce serii książek poradnikowych „Pies na diecie BARF” i ”Kot na diecie BARF”.

Tematem jej wystąpienia będzie:
- BARF - "nowomoda" czy świadome żywienie

Alicja Rabiko - Woźniak - dietetyk zwierzęcy, specjalista ds marketingu.
Jestem absolwentką kierunku Turystyka i rekreacja w Toruńskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Tam po raz pierwszy zetknęłam się z żywieniem zwierząt towarzyszących, które stało się moją pasją. Od kiedy pamiętam całym sercem kochałam psy. Dlatego po ukończeniu studiów postanowiłam rozwijać swoją wiedzę w kierunku, którego głównym celem będzie dbanie o ich dobrostan. Postanowiłam ukończyć studia biologiczne, aby usystematyzować wiedzę i dalej ją rozwijać. Nie zmieniam świata. Pragnę jedynie zmieniać to co najbliższe – niewiedzę na wiedzę, nieświadomość na świadomość, a wszystko to obalając stereotypy i zmieniając priorytety.

Pracuję jako dietetyk zwierzęcy, a także specjalista ds. marketingu pet-food. Wykształcenie kierunkowe zdobyłam podczas pełnowymiarowego kursu dietetyki zwierzęcej, zorganizowanego przez szkołę Silva Lupus. Brałam udział w seminariach z zakresu żywienia zwierząt, komunikacji międzygatunkowej, masażu relaksacyjnego psów i pierwszej pomocy. Otrzymałam certyfikat ukończenia kursu Animal Behaviour and Welfare, organizowanego przez Uniwersytet Edynburski.
Wszystkie zdobyte doświadczenia i poszerzaną wciąż wiedzę staram się jak najskuteczniej łączyć podczas pracy ze zwierzętami wymagającymi pomocy żywieniowca, również w domu. Jestem właścicielką kundelka alergika, którego problemy zdrowotne codziennie motywują mnie do szukania niestandardowych rozwiązań żywieniowych, w celu zapewnienia mu zdrowia i dobrej kondycji na lata.

Temat jej wystąpienia: "O marketingu pet-food na przykładzie karm suchych" czyli:
- czy na pewnego tego chcesz? - na co powinien uważać kupujący
- rozwój rynku pet-food w Polsce
- o marketingu i rodzajach promocji na rynku karm
www.psiatetyka.pl

Koszt uczestnictwa w wykładach to 60 zł
Prosimy pamiętać, że zgłoszenie uczestnictwa jest równoważne z dokonaniem wpłaty do 14 dni od zgłoszenia.
Do 4 lutego lutego włącznie, mogą Państwo zrezygnować z udziału i uzyskać zwrot kosztów.
Uprzedzamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Dane do przelewu:
Fun Creative
Tytuł: festiwal
50 11 40 2004 0000330275437315

Adres kontaktowy na który prosimy przesyłać zgłoszenia i ewentualne pytania: m.wrobel@dogandsport.pl

 

Promocje w kinach studyjnych
Konkurs z biletami na przedpremierowy pokaz „Raz się żyje”
Kino a transformacja. Z archiwum polskiego kapitalizmu