Catz 'n Dogz „Basic Colour Theory” - Album Tour

Catz 'n Dogz „Basic Colour Theory” - Album Tour

Start: 14 listopada 2015 22:00
30/35
Szczeciński duet to prawdziwa petarda! Catz ’N Dogz & Sfinks700 present: „Basic Colour Theory” - Album Tour

Main room:
CATZ 'N DOGZ
KLAVES
VACOS
RICARDO

Fountain:
Luke Hiero
Jazxing
Radekk

Catz ’N Dogz to już niemal celebryci na międzynarodowej scenie - pojawiali na okładkach prestiżowych klubowych magazynów takich jak Mixmag czy DJ Mag, zaprasza się ich zarówno na Movement Festival w Detroit, londyński SouthWest4, Parklife w Manchesterze czy BPM Festival w Meksyku, a poza Roisin remiksowali utwory takich gwiazd jak Basement Jaxx, Kings Of Leon czy Friendly Fires. Albumem „Basic Colour Theory” pragną potwierdzić, że należą także do najciekawszych autorów i producentów na europejskiej scenie muzycznej.

Efektem jest ich głębokie podejście do muzyki elektronicznej, które zaowocowało albumem niezwykle atrakcyjnym dla słuchacza: od otwierającego energetycznego „Good Touch”, przez znakomite singlowe „The Joy” czy „Get It Right” (którym towarzyszą znakomite clipy), po soulowe „Killing With Kindness” czy powolnie płynące „Czas Poczeka”. Ta ostatnia kompozycja to kolejna, poza mocnym upbeatowym „Cravings” z udziałem Natu, niespodzianka dla polskiego słuchacza - utwór nagrany z towarzyszeniem orkiestry Janusza Stokłosy. W realizacji tych sesji znacząco pomógł zaprzyjaźniony z grupą Envee, znany z takich projektów jak Niewinni Czarodzieje czy Pili Palili.

Wojtek i Grzegorz zaplanowali również polską trasę koncertową promującą krążek Basic Colour Theory. 14 listopada duet wystąpi w sopockim klubie Sfinks700!

☆☆☆


START - 22:00
TERMIN – 14.11.2015
BILETY - 30/35
https://www.biletomat.pl/imprezy/catzn-dogz-basic-color-theory-album-tour-2796/

• Info:
☞http://sfinks700.com/

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno