Prywatny longplay

Prywatny longplay

Start: 28 listopada 2015 19:00
Koniec: 28 listopada 2015 21:00

Teatr na Plaży zaprasza na recital „Prywatny Longplay” trójmiejskiej wokalistki Jagody Jagson wraz z zespołem, utrzymanym w klimatach od jazzu po dream-pop.
Na scenie towarzyszyć jej będą doskonali muzycy: Izes, Paweł Witulski, Piotr Brajewski, Ola Szymańska, Joanna Wierzbicka, Anna Paluch, Filip Arasimowicz, Kaja Morawiec, Łukasz Reks, a dopełnieniem różnorodności muzycznej będą dzieci z Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis, które wystąpią jako chór. Recital jest podsumowaniem jej 5 – letniej pracy wokalno – kompozytorskiej.

Jagoda Jagson – wokalistka, muzyk, artysta, kompozytor. Sama komponuje i pisze teksty po polsku oraz po angielsku. Od wielu lat komponuje własne utwory, z których można ułożyć autobiograficzny longplay. Swoje pomysły muzyczne czerpie z ważnych wydarzeń w swoim życiu, wielu spotkań i rozstań. Jest to artystka kompletna, która nie boi się otwierać przed publicznością. Twórczość jest dla niej sposobem na wyrażanie siebie i kłębiących się w niej sprzecznych emocji, które można poczuć słuchając jej kompozycji. Nikt tak jak ona nie potrafi w tak piękny i subtelny sposób ująć słuchacza, który jest powiernikiem opowiadanych przez nią życiowych historii.

Jej utwory utrzymane są w głównie nostalgicznej stylistyce z domieszką m.in. jazzu oraz dream pop’u. Jagoda na początku swoje wszystkie muzyczne myśli przelewała na fortepian i gitarę, które potrafiły odzwierciedlić jej bogate, artystyczne wnętrze. Surowość brzmienia swoich utworów postanowiła jednak nieco urozmaicić wplatając w swoje aranżacje instrumenty smyczkowe, bas oraz perkusję, których głęboki i monumentalny dźwięk w połączeniu z kojącym głosem Jagody usłyszymy podczas koncertu.

Bilety:
przedsrzedaż : 15 zł
w dniu koncertu : 20 zł

ZAPRASZAMY!

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno