ŻARCIE NA KÓŁKACH: Festiwal Food Trucków i 2.Mistrzostwa Burgerowe @PGE Narodowy, Błonia

ŻARCIE NA KÓŁKACH: Festiwal Food Trucków i 2.Mistrzostwa Burgerowe @PGE Narodowy, Błonia

Start: 29 sierpnia 2015 12:00
Koniec: 30 sierpnia 2015 18:00
free

Lato to niekwestionowana era food trucków!
Tak więc imprez, zlotów, festiwali, mniejszych lub większych wydarzeń, gdzie karmią właśnie mobilne gastronomie jest na pęczki, a apetyty foodtruckożerców wciąż niezaspokojone.

Świętując swoje drugie urodziny zapraszamy na zlot inny niż wszystkie (historyczny pierwszy w Polsce zlot food trucków Żarcie Na Kółkach miał miejsce 25.08.2013)! Jak zwykle pobijemy swój własny rekord i na Błonia Stadionu Narodowego zjedzie się 80 food trucków, co oznacza największy zlot jadłowozów w historii Polski!

Ale to nie wszystko - po raz drugi wybierzemy Mistrza Burgerowego. Rok temu tytuł ten wraz ze złotym medalem zdobył Kill Grill Burger & Sandwich Bar, srebro trafiło do Beef'N'Roll, a brąz do car city burger. Jak uplasują się miejsca na podium tym razem? O tym zdecyduje 20-osobowy skład sędziowski złożony z zaproszonych przez nas dziennikarzy i blogerów oraz wyłoniony spośród Was!

Jak zostać Sędzią Burgerowym?
To proste: wyślij do nas mail na adres zarcienakolkach@gmail.com krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty musisz zostać Sędzią/Sędziną Burgerów. 3 najciekawsze uzasadnienia przerodzą się w możliwość zjedzenia kilkunastu burgerów przez 2 dni i poddania ich ocenie!
Zgłoszenia przyjmujemy do 15.08, trójkę wybrańców ogłosimy 17.08.

Zgłoszenia food trucków przyjmujemy poprzez formularz przygotowany przez Going. - w aplikacji znajdziecie wkrótce pełny przegląd przyjętych wystawców wraz z informacją o serwowanym menu, zdjęciami etc.:
http://zarcienakolkach.goingapp.pl/

ZAPRASZAMY I SMACZNEGO!

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno