I ♥ 90's : Andrzejki w Dziku! - lista FB free*

I ♥ 90's : Andrzejki w Dziku! - lista FB free*

Start: 28 listopada 2015 22:00
Koniec: 29 listopada 2015 03:00
free

Lata '90-te to dla większości z nas etap "dorastania" - nomen omen - wszelakiego. Strzelanie z procy w dziadowskiego sąsiada, fikołki na trzepaku, przykładanie "babki" do rozdrapanych kolan, palenie żywicy (?!), podchody, granie w piłę w każdym możliwym miejscu... Pierwsze miłości, pocałunki za blokiem, mutacja głosu i rozkminka "czy już zgolić te wąsy", randki z których nic nie wynikało, bójki z których wynikało za dużo...

Godziny spędzane przed MTV, koncert Michaela Jacksona, śmierć Freddiego Mercurego czy wykonując spory skok stylistyczny - "Skandal" Molesty i nóż Liroy'a. Wszystko to wydarzenia wyjątkowe, które niby przez mgłę, ale ciągle mocno siedzą pod każdą kopułą. A jeśli nie do końca to warto je przypomnieć.

I Love 90s to klasyczna popisówka, gdzie każdy z biorących udział dj'i ma 60 minut na zaprezentowanie swoich faworytów sprzed dwóch dekad. Dowolność stylistyczna i zdrowa rywalizacja zapewnią zabawę co najmniej przednią. Wśród biorących udział, wspólnie wybierzemy jednego zwycięzcę, do którego polecą atrakcyjne gifty w liczbie kilku.

Dodatkową atrakcją będzie premiera filmu deskorolkowego "Życie jak w Madrycie".

I Say Mikey (AM Radio)
Jedynak (FLIRTINI)
Sound Rebellion
Mikołaj Komar (K MAG)
Princess Rap Squad

Wstęp:
0 zł - lista FB do 23:30, trzeba kliknać "wezmę udział"
10 zł - 90s przebrania
15 zł - reszta

Start 22.00

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno