Brodka Clashes Tour

Brodka Clashes Tour

Start: 18 maja 2017  20:30
Koniec: 18 maja 2017  22:00
99

Po ogromnym sukcesie jesiennej trasy, Good Taste Production zaprasza na kolejne koncerty BRODKI z płytą „Clashes” - najnowszym wydawnictwem artystki.

„Clashes” to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. „Clashes” tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść. Na płycie odkrywamy wielość zderzeń – eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

Podczas jesiennej części trasy na koncertach mogliśmy usłyszeć nie tylko utwory z „Clashes”, ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. „Granda” w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany „Heart-Shaped Box”, które zyskało nowy wymiar, stało się bardziej melodyjne i liryczne.

Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. Płyta, single i teledyski zdobyły uznania mediów i dziennikarzy, którzy jednomyślnie stwierdzili – ten rok należał do Brodki! A sama płyta właśnie zyskała status platynowej.

Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć „Clashes” na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyków, trąb a nawet... piły. Piosenki w tej intrygującej oprawie wybrzmią w najpiękniejszych salach (i nie tylko!) w całej Polsce.

BRODKA Clashes Tour 2017
18 maja 2017, godz. 20:30 (czwartek)
Sala Koncertowa Filharmonii Narodowej, ul. Jasna 5, Warszawa

Bilety w cenach: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A)
Bilety dostępne na:www.goodtaste.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.
Bilety dostępne od: 20 stycznia 2017

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Historia pewnego życia
Złe mamuśki wracają
FOTOFESTIWAL 2017