OFF SCENA 2017

OFF SCENA 2017

Start: 29 kwietnia 2017  18:00
Koniec: 5 maja 2017  00:00

Bardzo miło nam ogłosić, że w tym roku wraca OFF SCENA. Uzupełnienie festiwalu filmowego koncertami to jak podłożenie ścieżki dźwiękowej pod obraz. Podczas 7 festiwalowych wieczorów publiczność czeka 7 niezwykłych spotkań. Na dobry początek 1 maja podczas NETIA OFF CAMERA wystąpi Dillon.

Brazylijka na co dzień mieszkająca w Berlinie prezentowała już swoją muzykę na największych światowych festiwalach. Czas na Kraków! Jej styl połączył upodobania słuchaczy z różnych muzycznych światów. 33 miliony wyświetleń utworu „Thirteen Thirtyfive” to najlepszy dowód na siłę spokojnej muzyki i moc intrygującego wokalu.

– Dla takich emocji każdego wieczoru będziemy spotykać się w klubie. Off Scena to szansa na odkrywanie nowych dźwięków. Czeka nas podróż do świata różnych gatunków: od popu przez indie, folk po elektroniczne brzmienia – wylicza Justyna Czarna, koordynatorka OFF SCENY.

Idea, która przyświeca muzycznej odsłonie Festiwalu to konfrontacja międzynarodowych projektów muzycznych o uznanej renomie z twórczością artystów nowatorskich, świeżych i niezależnych, którym NETIA OFF CAMERA daje szanse na poszerzenie grona sympatyków. W ramach OFF SCENY wystąpiły już takie gwiazdy, jak Sleep Party People, When Saints Go Machne czy Flunk, a także mniej znani muzycy, zazwyczaj debiutujący na polskiej scenie, a wśród nich m.in. Bite The Buffalo, Ivy and Gold czy The Golden Filter.

Posłuchaj najpopularniejszego utworu Dillon i dołącz do nas 1 maja!

 

Historia pewnego życia
Złe mamuśki wracają
FOTOFESTIWAL 2017