Budowanie pośladków - teoria i warsztat

Budowanie pośladków - teoria i warsztat

Start: 26 marca 2017  10:00
Koniec: 26 marca 2017  16:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu teoretyczno-praktycznym dotyczącym budowania pośladków. Jeżeli interesuje Cię jak maksymalnie wykorzystać swój potencjał w budowaniu tej partii mięśni, dołącz do Barbell Army!

Nie masz satysfakcjonującego progresu sylwetkowego?
Wykonanie ćwiczenia jest dla Ciebie zbyt wymagające lub bolesne?
Jesteś początkujący i nie wiesz jak zacząć?
A może chcesz osiągnąć poziom mistrzowski, który przyniesie korzyści Tobie i Twoim podopiecznym na siłowni?

Rozwieją wszystkie wątpliwości dotyczące techniki wykonywanie ćwiczeń, przedstawią zasadność wykonywania ćwiczeń, indywidualnie skorygują błędy każdego kursanta i wyjaśnią jakie kroki należy podjąć do osiągnięcia maksymalnych efektów.

Wszystko w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami o rożnym stopniu zaawansowania oraz czołowymi zawodnikami wszelkich dyscyplin sportowych.

Szkolenie jest podzielone na dwa moduły:
I. Dwie godziny wykładowe dotyczące teorii i biomechaniki
II. Cztery godziny zajęć praktycznych, na których przeanalizujemy najbardziej efektywne ćwiczenia budujące pośladki

Współpraca nie ogranicza się do jednodniowego warsztatu! Uczestnicy zostaną zaproszeni do specjalnej, zamkniętej grupy Barbell Army, w której będą kontynuować analizę postępów, wymieniać się spostrzeżeniami i informacjami na temat treningu.

TEMATYKA SZKOLENIA
Budowanie pośladków – teoria i warsztat

Agenda:
1. Anatomia mięśni pośladkowych
2. Wady postawy, które ograniczają zaangażowanie pośladków
3. Nauka podstawowych wzorców ruchowych w różnych odmianach (przysiad, martwy ciąg, unoszenie bioder)
4. Ćwiczenia akcesoryjne
5. Podstawy układania planu treningowego

PROWADZĄCY:

Barbell Brothers, Kamil Koczwara jest magistrem inżynierem budownictwa, który zamiast budowaniem mostów i budynków zajął się inżynierią ludzkiego ciała. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Specjalizuje się w treningu siłowym, przygotowaniem siłowym do zawodów w sportach walki. Pod swoim skrzydłem ma Kamilę Kasperską, mistrzynię Europy w trójboju siłowym oraz mistrzów polski w MMA federacji ADCC, czy chociażby Andrew Cairney który przekroczył barierę 400kg w martwym ciągu. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić ich problemy, rozbić sytuację na czynniki pierwsze i zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi. Talent to nie wszystko. Do zgłębienia odpowiednich umiejętności potrzeba wielu godzin treningu i wylanego potu. Tak rodzą się mistrzowie – on może pomóc tylko w osiągnięciu celu, nie marzeń. Przyczynił się do wielu wspaniałych transformacji ciała klientów. Może stać się narzędziem Twojego rozwoju, wskazując drogę do osiągnięcia celu i spełnienia danych celów. Współpracuje ze sportowcami, zajmuje się także treningiem amatorów. Do Body Challenge pisze artykuły z zakresu metodyki treningowej oraz suplementacji. Jego artykuły można znaleźć na anglojęzycznych portalach, takich jak Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, jest w stanie realizować cele założone z klientami. Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Paweł Pawlak stara się być współczesnym człowiekiem renesansu – łączyć tężyznę fizyczną z szeroką wiedzą interdyscyplinarną. Jest aktywnym zawodnikiem trójboju siłowego, trenerem oraz redaktorem w piśmie Body Challenge. Na jego sportowe sukcesy składają się m.in. tytuł mistrza Polski juniorów federacji IRP oraz akademickie vce-mistrzostwo kraju w trójboju siłowym. Pasjonuje się teorią treningu siłowego, dietetyką sportową i kliniczną oraz szeroko pojętą chemią. Swoje pasje sportowe łączy z zacięciem artystycznym, jest niedoszłym architektem, zajmuje się grafiką oraz obróbką filmów, gra na instrumentach strunowych oraz coraz częściej występuje jako aktor w krótkometrażowych produkcjach. Stara się być wszechstronnie rozwinięty i każdą wolną chwilę poświęca na naukę oraz co najważniejsze - praktykę!

DLA KOGO:
Dla każdego zainteresowanego – bez względu na wiek, płeć, poziom zaawansowania.

TERMIN I GODZINY SZKOLENIA:
26 marca 2017
10:00 – 16:00

ZAPISY & KOSZT UCZESTNICTWA:
Cena: 399zł
Dokonanie przelewu jest jednoznaczne z zapisem na szkolenie (wpłata minimalna - 150 zł). Istnieje możliwość dopłaty na miejscu wydarzenia. W tytule przelewu koniecznie wpiszcie dane: Posladki marzec + imię i nazwisko, adres e-mail, nr kontaktowy. W ciągu 24 h od zaksięgowania się środków prześlemy maila z potwierdzeniem uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

LIMIT MIEJSC:
Ilość miejsc ograniczona – 40 osób.
Decyduje kolejność wpłat.

DODATKOWE MATERIAŁY W RAMACH SZKOLENIA:
- dostęp do zamkniętej grupy, w której będziemy omawiać studium przypadku oraz wymieniać się informacjami i spostrzeżeniami
- certyfikat

KONTAKT W RAZIE PYTAŃ: kontakt@barbellbrothers.pl

Film MATKA - humor jak w „Fargo” – sama przyjemność w oglądaniu
23. edycja festiwalu filmowego WIOSNA rusza 2 kwietnia
Premiera „Pięknej i Bestii” w kinach