RED BULL SZKOŁA DŹWIĘKU: KILLING SKILLS x SPINLAB ♒ WINYL MARKET, WARSZTATY MUZYCZNE, AFTERPARTY

RED BULL SZKOŁA DŹWIĘKU: KILLING SKILLS x SPINLAB ♒ WINYL MARKET, WARSZTATY MUZYCZNE, AFTERPARTY

Start: 9 stycznia 2016 12:00
Koniec: 10 stycznia 2016 05:00
15
Najlbliższe spotkanie Red Bull Szkoła Dźwięku, czyli prawdziwe święto hip-hopu odbędzie się już 9 stycznia 2016 w warszawskim klubie DJBAR Żurawia. Tym razem swoją wiedzą muzyczną dzielić się będzie duet hip-hopowych producentów z Holandii – Killing Skills oraz reprezentanci lokalnego podwórka DJ KEBS i FALCON1 tworzący wspólnie szkołę SPINLAB.


Część bezpłatna:
12:00 - Winyl Market #12 prezentuje : Asfalt Records, Hey Joe, Digger Dogz, Muzyka Miasta, Near Mint, Płyty Gramofonowe, Tittyshaker Records, Vintage Soundglasses, Vinyl Tamka i inni.
20:00 - Red Bull Szkoła Dźwięku: Killing Skills x SPINLAB

Część biletowana:
22:00 - Afterparty: Killing Skills, Kebs, Falcon1
⚡ z opaską z warsztatów wstęp bezpłatny
⚡ bilety 15 zł
⚡ pierwsze 200 os. otrzymuje welcome drinka

♒ ♒ ♒ ♒ ♒ ♒ ♒

Red Bull Szkoła Dźwięku to spotkania poświęcone tworzeniu muzyki. Podczas nich pasjonaci produkcji, DJ-ingu i rapowania mogą rozszerzać swoją techniczną wiedzę o produkcji oraz umiejętności twórcze. W rolę nauczycieli wcielają się respektowani artyści, którzy dzielą się swoją wiedzą i technikami, z adeptami lokalnej sceny muzycznej.

Killing Skills to holenderski duet producentów muzycznych, znany w Polsce przede wszystkim ze współpracy z takimi raperami jak O.S.T.R. czy Had Hades. Mają na koncie przeszło 500 produkcji. W tym roku, nakładem Asfalt Records, ukazał się ich debiutancki album zatytułowany „Harmonics”.

SPINLAB to warszawska szkoła edukująca w zakresie szeroko pojętej sztuki DJ'ingu – mixu i turtablismu – oraz produkcji muzycznej. Tworzą ją uznani w Polsce turntabliści i DJ-e – między innymi Falcon1 i Kebs.

Winyl Market, czyli już 12 edycja imprezy dedykowanej amatorom płyt winylowych oraz specjalnie przygotowane showcase'y prezentujących się sprzedawców i wytwórni. Więcej informacji wkrótce!

Do zobaczenia!

09.01.2016 (sobota)
DJBAR Żurawia 32/34, Warszawa

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno