Targi Praca.pl 2016

Targi Praca.pl 2016

Start: 9 marca 2016 09:30
Koniec: 10 marca 2016 16:00
Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Targów Praca.pl! Zarejestruj się: http://targi.praca.pl/strefa-uczestnika.html. Kilkudziesięciu pracodawców oraz bardzo ciekawi prelegenci czekać będą na Ciebie w dniach 9-10 marca 2016 r. w BUW w Warszawie.


Zobacz, jak było w 2015 r.:
http://targi.praca.pl/2015/

Udział w targach jest bezpłatny, jednak wcześniej należy się zarejestrować. Dzięki temu zyskasz możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV, będziemy informować cię o nowych firmach z Twojej branży, a także stworzysz profil zawodowy w naszej bazie, którą po targach będą przeglądać pracodawcy.

Targi Praca.pl pozwalają nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami w dogodnej, kameralnej lokalizacji, jaką jest Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego. Nieważne, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy – Targi Praca.pl to doskonały sposób, aby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach z regionu. Uczestnictwo w imprezie zadeklarowali najwięksi pracodawcy reprezentujący rozmaite branże.

Do Twojej dyspozycji podczas targów będą doradcy ds. kariery, którzy ocenią Twoje CV i podpowiedzą, co oferuje dla ciebie dzisiejszy rynek pracy i jaką ścieżkę rozwoju wybrać. Ponadto dajemy możliwość uczestnictwa w wykładach i panelach dyskusyjnych, podczas których dowiesz się, jak dostać się do wybranych firm i jak radzić sobie na obecnym rynku pracy.

Zapraszamy na stronę targów: http://targi.praca.pl

Co robimy w weekend? Czyli najciekawsze wydarzenia
10 filmów, które trzeba obejrzeć choć raz w życiu
7 filmów o śnie i podświadomości