OD PRACOWNI PO WERNISAŻ - otwarcie pracowni i galerii Idy Karkoszki

OD PRACOWNI PO WERNISAŻ - otwarcie pracowni i galerii Idy Karkoszki

Start: 28 stycznia 2016 19:00
Koniec: 28 stycznia 2016 22:00
Jedna przestrzeń, dwa pomieszczenia - droga rzeźby od pracowni po wernisaż.


Warszawska rzeźbiarka Ida Karkoszka, która podczas Areny Sztuki na PGE Narodowym zaprezentowała rzeźbę Wioślarz, otworzy 28 stycznia galerię i pracownię rzeźbiarską na terenie SOHO Factory na Mińskiej 25.

Podczas tego wieczoru artystka przedstawi historię wybranych prac i uchyli rąbka tajemnicy jaką owiany jest zawód rzeźbiarza, opowiadając o etapach powstawania prac rzeźbiarskich wykonywanych w metalu.

Kultowe filmy na wielkim ekranie
Dzień Matki – zaplanuj prezent ze zdjęć!
„Ulice Ghany”! Już od 26 marca fotografie Wojtka Zaremby w Warszawie