SLAM - INSTYNKT

Start: 12 lutego 2016 22:00
Koniec: 13 lutego 2016 04:00
10

Przyjdź potańczyć i obejrzeć różnorodne taneczne oblicze Warszawy, przekonaj się co wymyślą uczestnicy SLAMU!
Temat 2 edycji to INSTYNKT!

poprowadzi Anna YouYa Jujka
zagra Blekot, Dj Lazy One.

wstęp 10 PLN, szama i alko od The Cool Cat,
5 PLN za oh shota :) przestrzeń od OH LALA:)

Chcesz wystąpić? Przeczytaj poniżej:
Tańczysz? Robisz performance? Zaproś znajomych, chłopaka, dziewczynę i rodzinę. Pokaż im, co potrafisz.

ZASADY :
SLAM - publiczne wyrażenie siebie w dowolnej stylistyce artystycznej w danym temacie. Zazwyczaj jest to slam poetycki ale my wychodzimy poza ramy i robimy SLAM TANECZNY ( oczywiście poetów, pieśniarzy, beatboxerów również zapraszamy)

My dajemy Ci scenę, Ty pokaż na co masz ochotę. Nasz SLAM to nieposkromiona hybryda tańca i performance'u, zapraszamy wszystkich zainteresowanych ruchem. Udział w nim może wziąć każdy śmiałek, który ma ochotę zatańczyć. Taniec na rurze? Pewnie, mamy do Waszej dyspozycji świetne rury naszego partnera Sun Pole. Wolisz parkiet? Nie ma problemu, profesjonalny parkiet do tańca czeka na Was.
Zapraszamy solistów i grupy, pieśniarzy, beatboxerów i poetów
Każdy uczestnik ma 3 minuty na zaprezentowanie swojego performance'u.
Publiczność pełni rolę zacnego jury !!!
Dla zwycięzcy nagroda pieniężna w wysokości 300 pln!!!!!

Dla występujących :
Zgłoszenia wysyłajcie na email do dnia 8 lutego: ohlala@ohlala.pl (w tytule wiadomości prosimy napisać SLAM, w załaczniku prosimy o przesłanie utworu muzycznego do którego będzie performance :))
Ilość miejsc dla występujących ograniczona więc nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę!

Co robimy w weekend? Czyli najciekawsze wydarzenia
10 filmów, które trzeba obejrzeć choć raz w życiu
7 filmów o śnie i podświadomości