Wernisaż wystawy Piotra Gonzagi Myszkowskiego

Wernisaż wystawy Piotra Gonzagi Myszkowskiego

Start: 18 lutego 2016 19:00
Koniec: 18 lutego 2016 22:00

Galeria Rabbithole art room i Piotr Gonzaga Myszkowski zapraszają na wernisaż wystawy "Kraina pomarańczy".

Piotr Gonzaga Myszkowski - polski malarz, artysta, performer, który wymaga od swoich odbiorców podobnie jak od siebie, otwartości na spotkanie z drugim człowiekiem, umiejętności zadawania właściwych pytań, gotowości na poszukiwanie lepszej jakości . Nie pozostawia widzów samym sobie. Jego obrazy zostają na zawsze w pamięci - prowadzą do jasności, zrozumienia, radości z życia.

Piotr Gonzaga Myszkowski prowadzi swoje atelier w Poznaniu, zapraszając do współpracy młodych artystów, tworzy cykle L'air du temps. Tym razem zaprosił młodego pisarza żydowskiego pochodzenia Aleksandra Rozenfelda, żeby w jego imieniu opowiedział czym jest kraina pomarańczy:

"Kiedy wszystko w co wierzysz, co jest dla Ciebie ważne, zostaje poddane pod wątpliwość - czujesz się zagubiony. Kiedy wydaje Ci się, że pozostałeś w zawieszeniu, pomiędzy przeszłością, teraźniejszością a tym co będzie, kiedy wszystko to wzbudza w Tobie strach…
Wtedy udaj się do Krainy Pomarańczy - niech spłyną na Ciebie kolory i światło, zachwycą zapachy i świeżość. Poczuj spokój, usłysz na nowo bicie swego serca- posłuchaj śpiewu swojej duszy. Powróć do rajskiego Edenu - póki żyjesz, masz szansę na wszystko."

Aleksander Rozanfeld

Najlepsze filmy na kanapowego lenia
Top Gun od dziś w kinach
Piękno opuszczonych scenografii filmów...porno