Spotkanie z humorem

Spotkanie z humorem

2 lutego o godz. 14.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 przy ul. Młynarskiej 35a odbędzie się spotkanie Klubu Czytelniczego „Godzinka w dobrym towarzystwie”, podczas którego zastosujemy terapię śmiechem.

Zapraszamy do przeczytania i podzielenia się z innymi uczestnikami spotkania ulubionymi anegdotami, cytatami, przysłowiami, aforyzmami, sentencjami, które będą skrzyły się humorem, wywołają radość, uśmiech i zadowolenie, słowem – poczujemy się szczęśliwsi po zaordynowanej terapii.

Kultowe filmy na wielkim ekranie
Dzień Matki – zaplanuj prezent ze zdjęć!
„Ulice Ghany”! Już od 26 marca fotografie Wojtka Zaremby w Warszawie