Kto pije w Ostatki? // Dj Romi

Kto pije w Ostatki? // Dj Romi

Start: 6 lutego 2016 22:00

Kto pije w Ostatki?

Powodów do świętowania jest wiele:
po pierwsze ostatnia sobota karnawału
po drugie Dzień Barmana
Dlatego my balujemy do rana - przy barze i na parkiecie.

Bądź piękny i gładki, przyjdź do nas w Ostatki!

Kultowe filmy na wielkim ekranie
Dzień Matki – zaplanuj prezent ze zdjęć!
„Ulice Ghany”! Już od 26 marca fotografie Wojtka Zaremby w Warszawie