Rozpoczęcie Sezonu Aut Klasycznych na Mazowszu

Rozpoczęcie Sezonu Aut Klasycznych na Mazowszu

Start: 22 maja 2016 12:00
Koniec: 22 maja 2016 18:00

Witamy wszystkich i gorąco zapraszamy na totalnie wyluzowaną impreze w formie całodniowego pikniku z zabytkową motoryzacją w tle.
Impreza odbędzie sie na skwerze v/v Urzędu Miasta Marki na ul.Sportowej 5(wjazd od Piłsudskiego skręcając w Leopolda Lisa Kuli w prawo i w lewo w Sportową-niebawem pojawi sie mapka)
Zapraszamy wszystkich..młodzież,wnuczków z dziadkami oraz całe rodziny na spędzenie z nami niedzieli w otoczeniu aut które już coraz rzadziej można spotkać na polskich ulicach.
Zapraszamy właścicieli aut wyprodukowanych do roku 1988 oraz auta młodsze które są nietuzinkowe (np. customy), przyciągają uwage przechodniów lub były wyprodukowane w bardzo niskiej ilości egzemplarzy(jak np.Daewoo/Ssangyong Chairman).
Fotki aut możecie podsyłać do nas w wiadomości prywatnej.
Zapraszamy również do kontaktu z nami wystawców z branży motoryzacji zabytkowej, foodtrucki jak również sponsorów.
ps.Na bieżąco będziemy uzupełniali wydarzenie o wszelkie nowinki.

Kultowe filmy na wielkim ekranie
Dzień Matki – zaplanuj prezent ze zdjęć!
„Ulice Ghany”! Już od 26 marca fotografie Wojtka Zaremby w Warszawie