Oficjalne Otwarcie Nowej Fali

Start: 9 czerwca 2018  12:00
Koniec: 10 czerwca 2018  04:00
free

Zapraszamy Was na otwarcie pierwszego w Warszawie miejsca na rzece, łączącego wodniacką przystań, wyśmienitą ofertę barową i wakacyjny klimat.

 

przystań nowa fala warszawa port mówią na mieście

To tutaj przez całe lato będzie można doświadczać długich beztroskich chwil z przyjaciółmi i bliskimi, przy doskonałych trunkach, przekąszając pinchos i delektując się obłędnym widokiem na Wisłę, przypływające łodzie i praską stronę Warszawy.

 

przystań nowa fala warszawa mówią na mieście port warszawaBezpośrednio z Nowej Fali można wypłynąć łodzią na rzekę lub zarezerwować wybrany rejs! W ofercie Przystani znajdują się się nowoczesne motorówki Miami Wars, tradycyjne drewniane łodzie Floty 511, iBarka i wiele innych. 

 

przystań nowa fala warszawa port mówią na mieście

 

Przystań NOWA FALA składa się z dwóch pokładów: górny, to rozległy taras z barem, z widokiem na rzekę, drugą stronę Wisły i bulwary; dolny, kryje przytulną acz przestronną, oszkloną przestrzeń z dwoma barami. Wystrój inspirowany jest mozaiką, odnoszącą się do kolorów i form rzeki. Mozaika przeplata się także w menu miejsca. Na spragnionych gości czeka niezwykle bogata oferta barowa – od imponującej karty win, przez wyśmienite koktajle, aż po piwny craft bar na dolnym barze. Jako akompaniament do różnorodnych trunków, w menu znajdzie się szereg wariacji na temat tapasów – znajdziecie tutaj tzw. pinchos, czyli kanapeczki ze starannie dobranymi składnikami lub też, specjalność lokalu, kilka rodzajów desek (bosmańska, poranna, wieczorna i wege), suto zastawionych pysznymi pastami i przystawkami.

 

przystań nowa fala warszawa port mówią na mieścieJuż teraz możecie korzystać z uroków górnego tarasu, zaś w sobotę 9 czerwca zapraszamy na oficjalne otwarcie Nowej Fali.

Otwarcie ucztujemy cały dzień:

12:00 -19:00 błogi relaks na obu pokładach i promocyjne ceny rejsów łodzi z oferty WarsawBoats

20:00 impreza inauguracyjna 

Pierwszorzędny skład DJ-ski uraczy Was subtelną elektroniką:

Earth Trax / Bartosz Kruczyński - nagrywa muzykę oscylującą wokół elektroniki i ambientu. W jego twórczości, gęste plamy mieszają się z wprowadzającą w trans repetycją oraz dźwiękami natury. 
 

Newborn Jr. - czyli część Matat Professionals i Private Press, uzdolniony producent, wyjątkowy DJ /(Rhythm Section / Les Yeux Orange / Echovolt)/

Jealo czyli Wojtek Jarosiński - audiofil-realista, związany z formacją Niewinni Czarodzieje. Tworzył kolektyw Fuzion związany z dawnym Jazz Radiem. Obecnie, w swoich setach, coraz częściej nawiązuje do klasyki muzyki tanecznej; nowojorskiego disco, chicagowskiego house czy ulubionego boogie. 
 

Kovvalsky - DJ, promotor eventów. Miksuje i selekcjonuje szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Prezentuje świeże kawałki, których nie można usłyszeć w środkach masowego przekazu. KoVValsky gra sety z pogranicza: Electroniki, House'u oraz Disco.
 

Cyryl - od ponad 10 lat za gramofonami. Promotor odpowiedzialny za szereg wydarzeń spod szyldu Move Move i Move Mózg. Jego sety można usłyszeć w klubach w całym kraju jak również Berlinie, Tel Avivie, Moskwie, Pradze czy Londynie. 

Do zobaczenia na rzece!

Przystań Nowa Fala
Bulwar Gen. Pattona, na Wiśle, obok CNK.

Maciej Musiał – Jeden z najbardziej wpływowych mężczyzn przed 30-tką na liście Forbes
Filmowe premiery luty - TOP 5
„Kurier”, czyli nowy film Władysława Pasikowskiego. Jest zwiastun!