Oficjalne Otwarcie Nowej Fali

Start: 9 czerwca 2018  12:00
Koniec: 10 czerwca 2018  04:00
free

Zapraszamy Was na otwarcie pierwszego w Warszawie miejsca na rzece, łączącego wodniacką przystań, wyśmienitą ofertę barową i wakacyjny klimat.

 

przystań nowa fala warszawa port mówią na mieście

To tutaj przez całe lato będzie można doświadczać długich beztroskich chwil z przyjaciółmi i bliskimi, przy doskonałych trunkach, przekąszając pinchos i delektując się obłędnym widokiem na Wisłę, przypływające łodzie i praską stronę Warszawy.

 

przystań nowa fala warszawa mówią na mieście port warszawaBezpośrednio z Nowej Fali można wypłynąć łodzią na rzekę lub zarezerwować wybrany rejs! W ofercie Przystani znajdują się się nowoczesne motorówki Miami Wars, tradycyjne drewniane łodzie Floty 511, iBarka i wiele innych. 

 

przystań nowa fala warszawa port mówią na mieście

 

Przystań NOWA FALA składa się z dwóch pokładów: górny, to rozległy taras z barem, z widokiem na rzekę, drugą stronę Wisły i bulwary; dolny, kryje przytulną acz przestronną, oszkloną przestrzeń z dwoma barami. Wystrój inspirowany jest mozaiką, odnoszącą się do kolorów i form rzeki. Mozaika przeplata się także w menu miejsca. Na spragnionych gości czeka niezwykle bogata oferta barowa – od imponującej karty win, przez wyśmienite koktajle, aż po piwny craft bar na dolnym barze. Jako akompaniament do różnorodnych trunków, w menu znajdzie się szereg wariacji na temat tapasów – znajdziecie tutaj tzw. pinchos, czyli kanapeczki ze starannie dobranymi składnikami lub też, specjalność lokalu, kilka rodzajów desek (bosmańska, poranna, wieczorna i wege), suto zastawionych pysznymi pastami i przystawkami.

 

przystań nowa fala warszawa port mówią na mieścieJuż teraz możecie korzystać z uroków górnego tarasu, zaś w sobotę 9 czerwca zapraszamy na oficjalne otwarcie Nowej Fali.

Otwarcie ucztujemy cały dzień:

12:00 -19:00 błogi relaks na obu pokładach i promocyjne ceny rejsów łodzi z oferty WarsawBoats

20:00 impreza inauguracyjna 

Pierwszorzędny skład DJ-ski uraczy Was subtelną elektroniką:

Earth Trax / Bartosz Kruczyński - nagrywa muzykę oscylującą wokół elektroniki i ambientu. W jego twórczości, gęste plamy mieszają się z wprowadzającą w trans repetycją oraz dźwiękami natury. 
 

Newborn Jr. - czyli część Matat Professionals i Private Press, uzdolniony producent, wyjątkowy DJ /(Rhythm Section / Les Yeux Orange / Echovolt)/

Jealo czyli Wojtek Jarosiński - audiofil-realista, związany z formacją Niewinni Czarodzieje. Tworzył kolektyw Fuzion związany z dawnym Jazz Radiem. Obecnie, w swoich setach, coraz częściej nawiązuje do klasyki muzyki tanecznej; nowojorskiego disco, chicagowskiego house czy ulubionego boogie. 
 

Kovvalsky - DJ, promotor eventów. Miksuje i selekcjonuje szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Prezentuje świeże kawałki, których nie można usłyszeć w środkach masowego przekazu. KoVValsky gra sety z pogranicza: Electroniki, House'u oraz Disco.
 

Cyryl - od ponad 10 lat za gramofonami. Promotor odpowiedzialny za szereg wydarzeń spod szyldu Move Move i Move Mózg. Jego sety można usłyszeć w klubach w całym kraju jak również Berlinie, Tel Avivie, Moskwie, Pradze czy Londynie. 

Do zobaczenia na rzece!

Przystań Nowa Fala
Bulwar Gen. Pattona, na Wiśle, obok CNK.

CSW Toruń szaleje, czyli Marina Abramović na przyszłorocznej wystawie retrospektywnej
Razem Bardziej. Samsung Galaxy + Marshall
Wrzesień w Kinie Nowe Horyzonty