MOMU z cyklem Kulturalny Teatralny

Start: 18 września 2018  19:00
Koniec: 18 września 2018  21:00
free
Wydarzeniem otwierającym cykl będzie wernisaż Weroniki Gos, który odbędzie się 18 września – tym samym otworzy on wystawę prac artystki, która potrwa do końca października.

WERONIKA GOS

Studiowała na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale rzeźby, jednak po zrobieniu dyplomu licencjackiego zdecydowała zająć się głównie grafiką.
Od tamtej pory przede wszystkim wykonuje portrety ludzi o lekko karykaturalnym charakterze weryfikując rzeczywistość we własny sposób.
Jako początkujący artysta pokazuje swoje prace w social mediach, a obecna wystawa jest pierwszą- autorską. Pod względem techniki i stylu inspiruje się artystami takimi jak Pablo Picasso, Hans Bellmer oraz Egon Schiele. Sztukę traktuje jako hobby, któremu poświęca większość swojej uwagi.

Ceni sobie wolność artystyczną i stara się nie zamykać w jednej dziedzinie dlatego także maluje, rzeźbi a oprócz tego robi zdjęcia.
Nie ukrywa, że jej prace powstają z prostych przyczyn takich jak chęć estetyzacji otoczenia i jej wewnętrznej potrzeby aktu twóczego.
Chce żeby jej sztuka była dostępna dla każdego oraz żeby łatwo można było rozpocząć jej zgłębianie.

Ma nadzieję, że nie sprowadzi jej to do banału i nie spłyci jej wartości, ponieważ w każdej z jej prac można znaleźć część jej samej.

Więcej informacji znaleźć można – Instagram: @veronifikacja


Termin: 18 września 2018 (wtorek)
Godzina: 19:00
Wstęp: 0 zł / wydarzenie otwarte 
Kontakt w sprawie rezerwacji stolików: 506 100 001

Teen Spirit - Marzenia nie mają granic
„Znajdę Cię” filmem otwarcia Festiwalu Transatlantyk
Kino letnie Warszawa – sezon oficjalnie otwarty! Repertuar: Pub Lolek, Zoo Market, Prochownia Żoliborz