Święto kawy i herbaty

Start: 20 października 2018  10:00
Koniec: 20 października 2018  18:00
free

Już po raz czwarty zapraszamy na jedno z naszych ulubionych Świąt na Mysiej 3 - w październiku tematem przewodnim naszego cyklicznego wydarzenia są dwie królowe - KAWA i HERBATA.

"Ciężko się zdecydować, którą z nich cenimy bardziej. To co je łączy, czy raczej nasze podejście do nich to konieczność zadbania o dobrej jakości ziarna i liście, dbałość o precyzję parzenia, szukanie nowych spobów podania oraz konieczność zapewnienia pięknych naczyń, w których będziemy je serować. 

Od pierwszej edycji są z nami małe, autorskie studia ceramiczne. Ich unikatowe naczynia to piękne dopełnienie sposobu parzenia. Ciągle szukamy nowych twarzy i nowych zjawisk w polskiej ceramice, nasze odkrycia przedstawimy na Mysiej 3!

W tym roku chcemy przyjrzeć się zarówno prężnie rozwijającej się scenie palarnii kawowych w Polsce, nowym kawiarniom trzeciej fali, które pączkują jak grzyby po deszczu w całym kraju, jak i porozmawiać trochę o powracających klasykach - kawie na piasku, kawie po turecku, ziołowych naparach i kombuczy."

Do udziału w święcie zapraszają też małe marki modowe, kosmetyczne, biżuteryjne.

 

Kino letnie Warszawa – sezon oficjalnie otwarty! Repertuar: Pub Lolek, Zoo Market, Prochownia Żoliborz
Swój własny, imienny fotel w kinie i dożywotni wstęp. To możliwe!
"ASAKO. Dzień i noc" - japońskie slow cinema od 24 maja w kinach