WBW 2019 • Wrocław • Freestyle Battle

WBW 2019 • Wrocław • Freestyle Battle

Start: 22 czerwca 2019  18:00
Koniec: 22 czerwca 2019  23:59
20-30zł
Microphone Masters zaprasza na XVII edycję WBW czyli największej w kraju bitwy fristajlowej raperów. Czwarte eliminacje odbędą się 22 czerwca we Wrocławiu.

FREESTYLE - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

BATTLE / BITWA - najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

WBW - odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników.

 

 22 CZERWCA 2019 (sobota) start 18:00
klub D.K. LUKSUS - Wrocław (ul. Wita Stwosza 16)

Szczegóły na http://wbw.pl/wroclaw2019

 

6 seriali, które znajdziesz tylko w HBO GO
"Nic się nie stało" Sławomir Latkowski
Pierwszy festiwal filmów fabularnych online czyli Wiosna Filmów